Home / Blog / Mobilność elektryczna

Education in Motion

True Blue: Bezprzewodowe sterowanie głową do wózka elektrycznego

True Blue: Bezprzewodowe sterowanie głową do wózka elektrycznego

20.09.2023

Oparte na głowie i szyi systemy sterowania wózkami elektrycznymi istnieją niemal tak długo, jak same wózki z napędem. Nowy typ w pełni bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do sterowania wózkiem elektrycznym umożliwia całkowicie bezprzewodową. Wykorzystując technologię Bluetooth, umożliwia obsługę wózka elektrycznego i funkcji siedziska.

Czytaj dalej
Składaj szybko, jedź daleko: Składane wózki elektryczne z włókna węglowego

Składaj szybko, jedź daleko: Składane wózki elektryczne z włókna węglowego

15.09.2023

Prowadzenie manualnego wózka inwalidzkiego jest trudne. Podczas gdy konfiguracja wózka manualnego ma ogromny wpływ, wiele osób korzysta z dodatkowych opcji elektrycznych, aby dotrzeć wszędzie, gdzie chcą w ciągu dnia. Przysatwa elektryczna jest jedną z opcji. Ale nie są one odpowiednie dla niektórych osób, które potrzebują zwiększenia mobilności. W takich sytuacjach składany wózek elektryczny może być praktycznym narzędziem.

Czytaj dalej
Displaying results 1-5 (of 12)
  < 1 - 2 - 3  > 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.