Wczesna interwencja: Działania w domu wspierające rozwój

Wczesna interwencja: Działania w domu wspierające rozwój

07.10.2021

Ten krótki przewodnik zawiera pomysły na wczesne aktywności rozwojowe, które pomagają promować rozwój fizyczny, społeczny, percepcyjny i poznawczy w różnych pozycjach.Ćwiczenia te idealnie nadają się do wykonania przy użyciu Leckey Early Activity System. Jeśli jednak nie masz tego sprzętu, możesz improwizować, używając zwiniętych ręczników i twardych poduszek, aby zapewnić wymagane wsparcie.

Czytaj dalej
Przewodnik dotyczący znalezienia najlepszej pozycji głowy dla użytkownika

Przewodnik dotyczący znalezienia najlepszej pozycji głowy dla użytkownika

27.09.2021

Mimo że jesteśmy nauczeni, że siedzenie i pozycjonowanie zaczyna się od miednicy, często zdarza się, że ludzie próbują zmienić pozycję głowy użytkownika i/lub sprzętu podtrzymującego głowę w momencie, gdy widzą, że głowa nie jest idealnie ustawiona w linii środkowej. Zagłówki i dodatkowe podpór głowy są ważnymi elementami układanki systemu siedzenia. Istotne jest, aby poświęcić odpowiednią ilość czasu i uwagi na wybór tych elementów w ramach procesu oceny. Niniejszy przewodnik ma na celu pomóc zespołom zajmującym się kompleksową technologią rehabilitacyjną (CRT) w znalezieniu najlepszej pozycji, a następnie najlepszego sprzętu dla głowy użytkownika.

Czytaj dalej

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.