Home / Resources / Mobilność elektryczna

Education in Motion

Na wakacjach z Q50 R Carbon

Na wakacjach z Q50 R Carbon

29.07.2023

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i niezawodności, Quickie Q50 R Carbon ma niską wagę 14,5 kg, składa się bardzo kompaktowo, dzięki czemu z pewnością stanie się idealnym towarzyszem podróży.

Czytaj dalej
4 kroki do zdrowego akumulatora

4 kroki do zdrowego akumulatora

26.07.2023

Przekazanie wózka z napędem może być czasochłonne. Istnieje wiele informacji, które klienci muszą wziąć pod uwagę, aby utrzymać swoje urządzenie mobilne przez lata niezawodnego użytkowania. Pobierz ten plik PDF do wydrukowania i udostępnienia, aby upewnić się, że Twoi klienci czują się pewni, że akumulatory ich wózków są zdrowe dzięki prawidłowemu ładowaniu.

Czytaj dalej
Przewodnik dotyczący znalezienia najlepszej pozycji głowy dla użytkownika

Przewodnik dotyczący znalezienia najlepszej pozycji głowy dla użytkownika

27.09.2021

Mimo że jesteśmy nauczeni, że siedzenie i pozycjonowanie zaczyna się od miednicy, często zdarza się, że ludzie próbują zmienić pozycję głowy użytkownika i/lub sprzętu podtrzymującego głowę w momencie, gdy widzą, że głowa nie jest idealnie ustawiona w linii środkowej. Zagłówki i dodatkowe podpór głowy są ważnymi elementami układanki systemu siedzenia. Istotne jest, aby poświęcić odpowiednią ilość czasu i uwagi na wybór tych elementów w ramach procesu oceny. Niniejszy przewodnik ma na celu pomóc zespołom zajmującym się kompleksową technologią rehabilitacyjną (CRT) w znalezieniu najlepszej pozycji, a następnie najlepszego sprzętu dla głowy użytkownika.

Czytaj dalej
Przewodnik po programowaniu siedzisk z pamięcią

Przewodnik po programowaniu siedzisk z pamięcią

02.08.2021

Korzyści i kliniczne zastosowanie możliwości zaprogramowania pozycji końcowych każdego kąta funkcji siedziska elektrycznego w celu stworzenia unikalnej "pozycji" lub postawy dla klienta, którą można osiągnąć poprzez naciśnięcie przycisku i/lub joysticka, zostały omówione w materiale Funkcje siedziska z pamięcią ustawień w zasobach Education in Motion. Aby umożliwić użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości personalizacji funkcji siedziska z pamięcią dostępnej w wózkach elektrycznych QUICKIE z modułem CxSM, ważne jest, aby dostawca usług wózka klienta lub klinicysta zaprogramował każdą pozycję indywidualnie. Niniejszy przewodnik przedstawia łatwy do przeprowadzenia proces programowania siedziska z pamięcią.

Czytaj dalej
Funkcje siedziska z pamięcią ustawień

Funkcje siedziska z pamięcią ustawień

05.07.2021

Rozważając funkcje siedziska elektrycznego, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie czynności funkcjonalne i zadania, które dana osoba musi wykonywać regularnie. Funkcje siedziska elektrycznego i konfiguracja siłowników oznaczają, że możemy zaprogramować siedzsko tak, aby wspierało i umożliwiało wykonywanie niemal każdego zadania. "Funkcje siedziska z pamięcią" pozwalają użytkownikowi zaprogramować pozycje końcowe każdego kąta funkcji siedziska elektrycznego - tworząc unikalną "pozycję" lub postawę dla uśytkownika, którą można osiągnąć poprzez naciśnięcie przycisku i/lub joysticka. Najlepsze w tym procesie jest to, że terapeuta może je szybko i łatwo skonfigurować lub zmienić za pomocą jednego przycisku.

Czytaj dalej
Displaying results 1-5 (of 11)
  < 1 - 2 - 3  > 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.