Home / Resources / Listopad 2019 / Czy wózki z napędem elektrycznym naprawdę umożliwiają pozycjonowanie przez 24 godziny na dobę?

Czy wózki z napędem elektrycznym naprawdę umożliwiają pozycjonowanie przez 24 godziny na dobę?

Udostepnij:

Take it offline!

This Education in Motion resource is also available as a printable PDF.

Pobierz PDF

Czy oddzielne siedzisko statyczne jest najlepszym rozwiązaniem do kontroli postawy w ciągu dnia? Czasami. Czasami jednak funkcje siedzenia nowoczesnych wózków z napędem elektrycznym o wysokiej specyfikacji mogą zaspokoić potrzeby użytkownika w zakresie kontroli postawy. Tam, gdzie siedzisko z napędem jest odpowiednią opcją dla podstawowego siedzenia przez cały dzień, użytkownik może osiągnąć dodatkowe korzyści w postaci mniejszej liczby transferów, większej niezależności i zmniejszenia ogólnej ilości sprzętu w środowisku domowym.

W tej infografice PDF do wydrukowania, jeden z członków zespołu klinicznego Sunrise Medical UK pokazuje, w jaki sposób aktualne wytyczne kliniczne mogą wspierać korzystanie z elektrycznego siedziska w celu zaspokojenia potrzeb związanych z kontrolą postawy.

 

Pobierz ten artykuł w wersji PDF do druku

 

 

 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.