{

QUICKIE Q400 M Sedeo Litewózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Zaawansowana wydajność na zewnątrz/wewnątrz

Zaawansowana wydajność na zewnątrz/wewnątrz

Nowy QUICKIE Q400® M bez wysiłku równoważy doskonałą zwrotność na zewnątrz z bardzo dobrymi osiągami w pomieszczeniach. Wszystko to w połączeniu z zaletami regulowanego siedzenia SEDEO® LITE i najbardziej zaawansowanymi elementami sterującymi tworzy idealny wózek elektryczny zapewniający bezpieczną jazdę.

Umów sie na pokaz

Niezawodne działanie napędu na środkowe koła.

Ciesz się najbardziej komfortową i bezpieczną jazdą dzięki nowej bazie QUICKIE Q400. Doskonała zwrotność na zewnątrz dzięki połączeniu silników z amortyzowanym zawieszeniem 6 kół i niewielkim promieniem skrętu. Bardzo dobre osiągi w pomieszczeniach dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu.

Znakomita zwrotność w pomieszczeniach

Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniowi skrętu 560-630 mm. Z łatwością dojedź do stołu i uzyskaj dostęp do pojazdów dostosowanych do wózków (WAV) dzięki niskiej wysokości siedzenia - zaledwie 415 mm.

Znakomita wydajność w terenie

Ciesz się płynną i stabilną jazdą, nawet w trudnym terenie, dzięki opatentowanemu zawieszeniu wszystkich kół QUICKIE — sześć niezależnie amortyzowanych kół pochłania wszystkie nierówności.

Technologia zapobiegająca pochylaniu QUICKIE eliminuje kołysanie na zboczach, a dzięki umieszczeniu całego ciężaru ciała bezpośrednio nad kołami napędowymi, aby zmaksymalizować przyczepność, nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji do jazdy.

Moc, która zabierze Cię tam, gdzie chcesz.

Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz pomiędzy 6 a 10 km/h (niski moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Ponadto, mając do wyboru akumulatory 50 Ah, 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz, jak nigdy dotąd!

Dzięki niezwykle niezawodnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, które zapewniają prędkość 6 lub 10 km/h oraz akumulatorom o pojemności 60 lub 80 Ah, które maksymalizują zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z Q400 M SEDEO LITE.

Niezawodne działanie napędu na środkowe koła.

SEDEO LITE - Regulowane siedzisko

System siedzisk SEDEO LITE oferuje oparcie z regulacją wysokości i regulowanymi paskami oraz szereg opcjonalnych poduszek komfortowych, w tym dwie poduszki siedziska i cztery poduszki oparcia z regulowanymi paskami i różnymi konturami dla lepszego komfortu i pozycjonowania.

  • Wszystkie regulacje SEDEO LITE można wykonać w bardzo szybki i łatwy sposób, dzięki intuicyjnym skalom. Potrzebujesz tylko jednego narzędzia. Części można regulować, zmieniać położenie lub obracać, aby zapewnić najlepsze wsparcie dla użytkownika i dostosować je do jego zmieniających się potrzeb.

  • Łatwe w obsłudze odchylane podłokietniki zapewniają wolną przestrzeń do przesiadania się. Możesz wybrać wersję wyjmowaną lub odchylaną (ta ostatnia jest pokazana na obrazku po prawej). Wszystkie kompatybilne z różnymi opcjami poduszek podłokietników.

  • SEDEO LITE oferuje oparcie z regulacją wysokości i regulowanymi paskami oraz szereg opcjonalnych wygodnych poduszek. Obejmuje to dwie poduszki siedziska i cztery poduszki oparcia z regulowanymi paskami i różnymi konturami dla lepszego komfortu i pozycjonowania.
    Poduszki i oparcia JAY są również kompatybilne z ramą SEDEO LITE, aby zaspokoić wyższe potrzeby kliniczne.

  • Zintegrowane mocowanie zagłówka zapewnia nowy standard w zakresie regulacji i wzornictwa. Kompatybilny z zagłówkami SEDEO (pokazany po prawej: elastyczny zagłówek) i zagłówkami WHITMYER.

  • Odchylany podnóżki z kompensacją długości pozwalają osiągnąć najlepszą pozycję. Dostępna jest również szeroka gama odchylanych i mocowanych centralnie podnóżków, zarówno w wersji manualnej, jak i elektrycznej - od prostej wersji do odchylanego podnóżka SEDEO LITE z wieloma opcjami.

  • Dostępne są różne elementy pozycjonujące, takie jak odchylane boczne peloty klatki piersiowej, ud i kolan. Wszystkie można łatwo odchylić i odłączyć. Zintegrowana szyna siedziska oferuje wiele możliwości montażu różnych elementów pozycjonujących.

SEDEO LITE - Regulowane siedzisko

Kontrola na wyciągnięcie ręki

Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q400 M SEDEO LITE i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

ŁĄCZNOŚĆ

Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Z łatwością steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi domowymi systemami rozrywki za pomocą joysticka.

BLUETOOTH I IDRIVE 

Steruj telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth oraz i-urządzeniami za pomocą tego przydatnej opcji. Podłącz i steruj maksymalnie czterema urządzeniami..

OPATENTOWANE PRZYCISKI PROGRAMOWALNE QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE z możliwością programowania. Do przycisków można również przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie), aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Switch-It Controls

If driving with a traditional joystick is not the best option, alternative drive controls allow you to fully experience your Q400 M SEDEO LITE powered wheelchair's driving capabilities and benefits.

Find out More
Joystick Allround Switch-It

Joystick Allround

Wielofunkcyjny joystick do wózka elektrycznego

Kompaktowy Joystick VersaGuide Switch-It

VersaGuide

Kompaktowa proporcjonalna regulacja

Mini joystick Switch-It MicroGuide

MicroGuide

Mini joystick proporcjonalny wymagający niewielkiej siły

Joystick Switch-It MicroPilot

MicroPilot

Mini joystick proporcjonalny obsługiwany przeniesieniem siły

VersaGuide EZ

VersaGuide EZ

Lekkie, kompaktowe sterowanie proporcjonalne

System mocowania sterowników podbródka Switch-It

System mocowania sterowników podbródka

Elektryczny i ręczny mechanizm odchylania sterowników podbródka

System mocowania Link-It

System mocowania Link-It

Montaż urządzeń wejściowych na wózku elektrycznym

Sterownik głową Dual Pro™ Switch-It

Dual Pro™

Prawdziwie proporcjonalny układ sterowania głową zapewniający intuicyjną jazdę

Skrzynka kontrolna Switch-It Ctrl+5 do wózków

Skrzynka kontrolna Ctrl+5

Wygodny dostęp do programowalnych funkcji wózka elektrycznego

SWITCH-IT Vigo Head Drive

Vigo Head Drive

Dyskretne, proporcjonalne sterowanie napędem i myszą za pomocą głowy.

Umów się na pokaz QUICKIE Q400 M Sedeo Lite już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:610 - 620 mm
Całkowita długość:Maks. 1130 mm
Szerokość siedziska:385 - 510 mm
Wysokość siedziska:415 - 490 mm
Głębokość siedziska:410 - 560 mm
Wysokosc oparcia:460 - 510 mm
Odchylane oparcie:85° do 120°
Promień skrętu:560 - 630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Maks. 40 km (z akumulatorami 80 Ah)
Wybór predkosci:6/10 km/h
Akumulatory:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:130 kg
Maksymalna waga użytkownika:136 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.