{

QUICKIE Q700-UP Fwózek z pionizacją

Połączenie wysokowydajnej podstawy napędowej na przednie koła Q700 F i biomechanicznego siedziska z korzyściami zdrowotnymi i społecznymi wynikającymi z pionizacji.

Najlepsze wrażenia z napędu na przednie koła z możliwością pionizacji.

Teraz możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami zdrowotnymi i społecznymi wynikającymi z pionizacji w połączeniu z ostrzejszymi zakrętami i większymi osiągami na zewnątrz dzięki napędowi na przednie koła Q700 UP F. Adaptuje się i reaguje na ruchy twojego ciała - jego biomechaniczny, inteligentny system siedziska ma na celu zapewnienie prawidłowej postawy utrzymywanej przez cały dzień – a także podczas zmiany pozycji. Wyposażony w elektrycznie sterowane funkcje siedziska, możesz w pełni spersonalizować sekwencje stania i pozycje fotela, korzystając z pamięci ustawień, do którego wystarczy tylko jedno naciśnięcie przycisku. Możesz nawet śledzić i monitorować zarządzanie odciążeniem za pomocą aplikacji Remote Seating.

Poproś o broszurę
Crash Tested Wózek elektryczny z pionizacją QUICKIE Q700-UP F
FWD - z myślą o wydajności, wewnątrz i na zewnątrz.

Napęd na przednie koła

FWD - z myślą o wydajności, wewnątrz i na zewnątrz.

Dzięki umieszczonym z przodu kołom napędowym Q700 UP F bez wysiłku łączy zwrotność w pomieszczeniach z doskonałą wydajnością na zewnątrz. Niezależne amortyzowane zawieszenie wszystkich kół i żyroskopowa kontrola trakcji zapewniają płynną, najbardziej stabilną jazdę FWD i doskonałą przyczepność - szczególnie na stromych zjazdach!

 • Z kołami napędowymi umieszczonymi z przodu, Q700 UP F wykonuje najostrzejsze skręty o 90 °, idealne podczas zbliżania się do obiektów lub wjeżdżania do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) bez konieczności późniejszej zmiany pozycji. Ponieważ z przodu nie ma kółek samonastawnych, możesz również podjechać bliżej. Dodatkowo, dzięki niskiej wysokości siedziska, wynoszącej zaledwie 450 mm, nie musisz się martwić o podjeżdżanie do stołów.

 • Łatwo (i wygodnie) pokonuj przeszkody dzięki niezależnemu amortyzowanemu zawieszeniu wszystkich kół. Podczas pokonywania codziennych wybojów tylne ramiona kółek niezależnie poruszają się w górę i w dół, dzięki czemu zaawansowane elastomerowe zawieszenie pochłania wibracje. Ponieważ koła napędowe znajdują się z przodu, jesteś również ciągnięty przez większe przeszkody (zamiast silników popychających Cię), co zapewnia płynniejsze jazdę i dalszą redukcję wibracji. Dodatkowo, ponieważ z przodu jest większy ciężar, wózek jest bardziej stabilny, jeśli często jeździsz nim w dół.

 • Wiele wózków elektrycznych z napędem na przednie koła napotyka trudności z prowadzeniem tylnych kółek przy dużej prędkości. Dzięki (opcjonalnemu) systemowi żyroskopowej kontroli trakcji Q700 UP F automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjną jazdę, zmniejsza liczbę czynności fizycznych lub poznawczych wymaganych do utrzymania wózka na właściwym torze, dzięki czemu jazda będzie mniej wymagająca (zwłaszcza w przypadku korzystania ze specjalnych elementów sterujących).

 • Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 lub 8 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 12,5 km/h (niższy moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, z wyborem akumulatorów 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz jak nigdy dotąd!

 • Styl to sprawa osobista. Dlatego masz do wyboru 7 kolorowych akcentów, które pasują do Twojej osobowości. Z ukrytym okablowaniem i komponentami z dopasowaną tapicerką, jest to wózek elektryczny, który zapewnia naprawdę elegancką i minimalistyczną sylwetkę pod każdym kątem. Chcesz czegoś specjalnego? Built-4-Me może dostosować Twój wózek elektryczny, aby uzyskać uderzającą ekspresję Ciebie.

Siedzisko elektryczne

Inteligentne siedzisko SEDEO PRO ADVANCED UP

To najwyższej klasy siedzisko zaprojektowane specjalnie z myślą o najbardziej wymagających potrzebach klinicznych. Dzięki opatentowanemu biometrycznemu repozycjonowaniu, pełnej gamie programowalnych pozycji siedzenia i funkcji stania, SEDEO PRO ADVANCED UP jest bardziej efektywny niż jakikolwiek inny system siedzisk do wózków elektrycznych, jeśli chodzi o niezależną zmianę pozycji w ciągu dnia.

Inteligentne siedzisko SEDEO PRO ADVANCED UP

Ulepsz swoje siedzisko dzięki:

Elastyczne oparcie SEDEO PRO

Elastyczne oparcie SEDEO PRO

Nie rezygnuj z wygody siedzenia prosto. W przeciwieństwie do sztywnego oparcia, Elastyczne "owijają się" i dopasowują do kształtu kręgosłupa, zapewniając pełny kontakt, komfort i stabilność. Ponieważ "owija się" wokół ciebie, zintegrowane boki przylegają do twoich boków, powodując, że pianka dopasowuje się do anatomicznych krzywizn i utrzymuje stabilny i prawdiłowo wypozycjonowaną postawę. Jest też tak "wciągające", że można dopasować się nawet od umiarkowanej do ciężkiej postawy kifotycznej lub skoliozy kręgosłupa.

Zobacz film
Siedzisko JAY Syncra

Siedzisko JAY Syncra

JAY Syncra zostało zaprojektowane specjalnie, aby zoptymalizować pozycję siedzącą podczas korzystania z elektrycznie regulowanego pochylania siedziska i odchylenia oparcia. JAY Syncra jest dostępne z żelem JAY z technologią Cryo (idealna dla osób, które również cierpiały na odleżyny).

Zobacz film
JAY Fluid z technologią Cryo

JAY Fluid z technologią Cryo

Tradycyjne poduszki do wózków mogą podnieść temperaturę powierzchni skóry do 37°C, zwiększając ryzyko uszkodzenia. Tylko spadek o 1°C może zmniejszyć to ryzyko. Właśnie dlatego opatentowany płyn JAY z technologią Cryo chłodzi skórę do temperatury 28–35 °C do 8 godzin (dane z testów wewnętrznych w temperaturze 25 °C), pomagając zmniejszyć ryzyko związane z uszkodzeniem skóry.

Zobacz film

Styl życia

Korzyści z pozycji stojącej

Technologia pionizacji Q700-UP F nie tylko przynosi korzyści społeczne, ale może również pomoc w zapobieganiu problemom zdrowotnym spowodowanym siedzeniem w wózku przez dłuższy czas. Te korzyści obejmują:

 • Lepsze odciążenie, jeśli zmagasz się z samodzielną zmianą pozycji lub musisz siedzieć przez długi czas.
 • Zwiększony zasięg i dostęp do otoczenia.
 • Poprawiony zakres ruchu i zmniejszenie ryzyka przykurczów.
 • Wspomaganie funkcji życiowych narządów, w tym czynności płuc, jelit i pęcherza oraz poprawia krążenie.
 • Promowanie zdrowia kości i zmniejszanie występowania deformacji szkieletu poprzez podpieranie się w pozycji stojącej.
 • Zmniejszenie nieprawidłowego napięcia mięśniowego i spastyczności.
Korzyści z pozycji stojącej

Pamieć ustawień siedziska

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych pozycji siedziska

Masz dość utraty ulubionych pozycji? Dzięki funkcji Memory Seating możesz zapisać do 6 swoich ulubionych pozycji i łatwo przełączać się między nimi. Nie ma też potrzeby nawigowania po menu, aby je znaleźć. Za pomocą przełącznika CTRL+5 po prostu przesuń przełącznik, aby uzyskać dostęp do potrzebnej funkcji. Chcesz więcej niż pięć funkcji? Nie ma problemu - do każdej skrzynki kontrolnej możesz przypisać do 10 poleceń.

Kliknij przycisk, aby zmienić

Q700-UP F

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:640 mm
Całkowita długość:1270 - 1320 mm
Szerokość siedziska:380 – 560 mm
Głębokość siedziska:400 – 540 mm
Pochylenie siedziska:0 - 22°
Dlugosc podudzia LLL:320 - 420 mm (elektryczny, centralnie montowany podnóżek)
Wysokosc oparcia:560 - 760mm
Kat pochylenia oparcia:85° - 175°
Odchylane oparcie:175° (elektryczne odchylania oparcia)
Promień skrętu:735 mm
Castor Wheel:9"
Drive Wheel:14"
Kolory:Czarny (7 akcentów kolorystycznych)
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Maks. 40 km (akumulatory 80 Ah)
Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 12,5 km/h (opcja)
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah (opcjonalnie)
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Elektronika:Elektronika R-Net
Całkowita waga:od 133 kg (w tym akumulatory 60 Ah)
Maksymalna waga użytkownika:120 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.