QUICKIE Q700-UP Mwózek z pionizacją

Połączenie wysokowydajnej podstawy napędu na środkowe koła Q700 M i biomechanicznego, inteligentnego systemu siedziska z korzyściami zdrowotnymi i społecznymi wynikającymi z pozycjonowania.

Najlepsze wrażenia z napęd na oś środkową koła z możliwością pionizacji.

Wyróżnij się dzięki Q700-UP M. Łącząc zwinność w ciasnych pomieszczeniach i doskonałe osiągi modelu Q700 M na zewnątrz z możliwością pionizacji. Możesz teraz cieszyć się zdrowotnymi i społecznymi korzyściami płynącymi ze stania w dowolnym miejscu. Zaprojektowany, aby dostosowywać się i reagować na ruchy ciała, jego biomechaniczny, inteligentny system siedziska zapewnia utrzymanie prawidłowej pozycji siedzącej przez cały dzień (nawet podczas zmiany pozycji). Dostępny z wieloma funkcjami elektrycznymi, możesz w pełni spersonalizować sekwencje stania i pozycje siedziska, aby były dostępne za naciśnięciem jednego przycisku z pamięcią ustawień, a nawet monitorować zarządzanie odciążeniem za pomocą aplikacji Remote Seating.

Umów sie na pokaz
Crash Tested
Ulepszona wydajność napędu na środkowe koła.

Napęd na oś środkową

Ulepszona wydajność napędu na środkowe koła.

Stawiając wysoko poprzeczkę dla technologii napędu na środkowe koła, Q700 UP M łączy zwrotność w pomieszczeniach z doskonałą wydajnością na zewnątrz (jak niezależny ruch i amrotyzowane zawieszenie wszystkich sześciu kół), dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo i stabilność nawet w najtrudniejszym terenie.

 • Obracając się na własnej osi, ciesz się doskonałą zwrotnością w kompaktowych przestrzeniach dzięki promieniowi zawracania 1100 mm Q700 UP M i wąskiej podstawie 622 mm. Możesz również łatwo dojechać do stołu i uzyskać dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) z niską wysokością siedzenia od zaledwie 430 mm.

 • Dzięki technologii napędu na oś środkową, koła napędowe w Q700 UP M znajduje się bezpośrednio pod siedziskiem (dzięki czemu na koło napędowe jest największy nacisk). Skutkuje to większą przyczepnością w porównaniu z podstawami z napędem na przednie lub tylne koła. Niezależny ruch wszystkich kół pozwala również Q700 UP M na poruszaniu się w górę i w dół po stromych przeszkodach, przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich sześciu kół na ziemi (nawet podczas wjeżdżania lub zjeżdźania ze wzniesień). Dodatkowo, dzięki 14-calowym kołom napędowym, możesz pokonywać krawężniki do 75 mm.

 • Opcjonalny system żyroskopowej kontorli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjną jazdę, zmniejsza liczbę czynności fizycznych lub poznawczych wymaganych do utrzymania wózka na właściwym torze, dzięki czemu jazda będzie mniej wymagająca (zwłaszcza w przypadku korzystania ze specjalnych elementów sterujących).

 • Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 lub 8 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 12,5 km/h (niższy moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, z wyborem akumulatorów 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz jak nigdy dotąd!

 • Styl to sprawa osobista. Dlatego masz do wyboru 7 kolorowych akcentów, które pasują do Twojej osobowości. Z ukrytym okablowaniem i komponentami z dopasowaną tapicerką, jest to wózek elektryczny, który zapewnia naprawdę elegancką i minimalistyczną sylwetkę pod każdym kątem. Chcesz czegoś specjalnego? Built-4-Me może dostosować Twój wózek elektryczny, aby uzyskać uderzającą ekspresję Ciebie.

Siedzisko elektryczne

Inteligentne siedzisko SEDEO PRO ADVANCED UP

To najwyższej klasy siedzisko zaprojektowane specjalnie z myślą o najbardziej wymagających potrzebach klinicznych. Dzięki opatentowanemu biometrycznemu repozycjonowaniu, pełnej gamie programowalnych pozycji siedzenia i funkcji stania, SEDEO PRO ADVANCED UP jest bardziej efektywny niż jakikolwiek inny system siedzisk do wózków elektrycznych, jeśli chodzi o niezależną zmianę pozycji w ciągu dnia.

Inteligentne siedzisko SEDEO PRO ADVANCED UP

Ulepsz swoje siedzisko dzięki:

Elastyczne oparcie SEDEO PRO

Elastyczne oparcie SEDEO PRO

Nie rezygnuj z wygody siedzenia prosto. W przeciwieństwie do sztywnego oparcia, Elastyczne "owijają się" i dopasowują do kształtu kręgosłupa, zapewniając pełny kontakt, komfort i stabilność. Ponieważ "owija się" wokół ciebie, zintegrowane boki przylegają do twoich boków, powodując, że pianka dopasowuje się do anatomicznych krzywizn i utrzymuje stabilny i prawdiłowo wypozycjonowaną postawę. Jest też tak "wciągające", że można dopasować się nawet od umiarkowanej do ciężkiej postawy kifotycznej lub skoliozy kręgosłupa.

Obejrzyj filmik
Siedzisko JAY Syncra

Siedzisko JAY Syncra

JAY Syncra zostało zaprojektowane specjalnie, aby zoptymalizować pozycję siedzącą podczas korzystania z elektrycznie regulowanego pochylania siedziska i odchylenia oparcia. JAY Syncra jest dostępne z żelem JAY z technologią Cryo (idealna dla osób, które również cierpiały na odleżyny).

Obejrzyj filmik
JAY Fluid z technologią Cryo

JAY Fluid z technologią Cryo

Tradycyjne poduszki do wózków mogą podnieść temperaturę powierzchni skóry do 37°C, zwiększając ryzyko uszkodzenia. Tylko spadek o 1°C może zmniejszyć to ryzyko. Właśnie dlatego opatentowany płyn JAY z technologią Cryo chłodzi skórę do temperatury 28–35 °C do 8 godzin (dane z testów wewnętrznych w temperaturze 25 °C), pomagając zmniejszyć ryzyko związane z uszkodzeniem skóry.

Obejrzyj filmik

Styl życia

Korzyści z pozycji stojącej

Technologia pionizacji Q700-UP M nie tylko przynosi korzyści społeczne, ale może również pomoc w zapobieganiu problemom zdrowotnym spowodowanym siedzeniem w wózku przez dłuższy czas. Te korzyści obejmują:

 • Lepsze odciążenie, jeśli zmagasz się z samodzielną zmianą pozycji lub musisz siedzieć przez długi czas.
 • Zwiększony zasięg i dostęp do otoczenia.
 • Poprawiony zakres ruchu i zmniejszenie ryzyka przykurczów.
 • Wspomaganie funkcji życiowych narządów, w tym czynności płuc, jelit i pęcherza oraz poprawia krążenie.
 • Promowanie zdrowia kości i zmniejszanie występowania deformacji szkieletu poprzez podpieranie się w pozycji stojącej..
 • Zmniejszenie nieprawidłowego napięcia mięśniowego i spastyczności..
Korzyści z pozycji stojącej

Pamieć ustawień siedziska

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych pozycji siedziska

Masz dość utraty ulubionych pozycji? Dzięki funkcji Memory Seating możesz zapisać do 6 swoich ulubionych pozycji i łatwo przełączać się między nimi. Nie ma też potrzeby nawigowania po menu, aby je znaleźć. Za pomocą przełącznika CTRL+5 po prostu przesuń przełącznik, aby uzyskać dostęp do potrzebnej funkcji. Chcesz więcej niż pięć funkcji? Nie ma problemu - do każdej skrzynki kontrolnej możesz przypisać do 10 poleceń.

Kliknij przycisk, aby zmienić

Q700-UP M

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Umów się na pokaz QUICKIE Q700-UP M już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Calkowita szerokosc:622 - 660 mm
Calkowita dlugosc:1070 - 1130 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Glebokosc siedziska:400 - 540 mm
Pochylenie siedziska:0 - 22°
Dlugosc podudzia LLL:340 - 520 mm (elektryczny, centralnie montowany podnóżek)
Kat pochylenia oparcia:80 - 175°
Odchylane oparcie:175° (elektryczne odchylania oparcia)
Wysokosc podlokietnika:180 - 370 mm
Promień skrętu:560 mm
Castor Wheel:6"
Drive Wheel:14"
Kolory:Czarny (7 akcentów kolorystycznych)
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:40 km (akumulatory 80 Ah)
Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 12,5 km/h (opcja)
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah (opcjonalnie)
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Elektronika:Elektronika R-Net
Calkowita waga:160 kg (w tym akumulatory 60 Ah)
Maksymalna waga uzytkownika:120 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.