VersaGuide

Kompaktowa proporcjonalna regulacja

VersaGuide to w pełni proporcjonalny i trwały kompaktowy joystick, który można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu. Nieograniczone możliwości montażu są tym, co nadaje wszechstronnemu VersaGuide swoją nazwę. Ten kompaktowy joystick zapewnia pełną proporcjonalną kontrolę (do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo).

VersaGuide zapewnia dwa wbudowane złącza dla trybu i gniazd typu jack on/off, zwane SmartJack, które są unikalne dla VersaGuide. Wejście czujnika SmartJack automatycznie dostosuje się do przycisków zbliżeniowych i mechanicznych.

Poproś o broszurę
Kompaktowy Joystick VersaGuide Switch-It
Dostępny jako wersja EZ

Dostępny jako wersja EZ

Oprócz zwykłego joysticka VersaGuide można również otrzymać VersaGuide EZ: Posiada dwa wbudowane złącza na spodzie joysticka do zmiany trybu i włączania/wyłączania. Unikalną cechą VersaGuide EZ jest wejście czujnika SmartJack, które automatycznie dostosowuje się zarówno do przycisków zbliżeniowych, jak i mechanicznych.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wsparcie

Dokumenty