VersaGuide EZ

Lekkie, kompaktowe sterowanie proporcjonalne

VersaGuide EZ to w pełni proporcjonalny i trwały kompaktowy joystick, który można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu. Nieograniczone możliwości montażu są tym, co nadaje wszechstronnemu systemowi VersaGuide EZ swoją nazwę. VersaGuide EZ zapewnia sterowanie proporcjonalne (do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo). VersaGuide EZ zapewnia dwa wbudowane złącza dla zmiany trybu pracy i włączania/wyłączania na spodzie joysticka. Unikalną cechą VersaGuide EZ jest wejście czujnika SmartJack, które automatycznie dostosowuje się zarówno do przycisków zbliżeniowych, jak i mechanicznych.

Poproś o broszurę
VersaGuide EZ
Uchwyt do sterowania podbródkiem/ustami

Uchwyt do sterowania podbródkiem/ustami

Chin Harness to platforma montażowa dla joysticków wózków elektrycznych. Uprząż podbródkowa zakłada się na szyję użytkownika i daje mu możliwość sterowania za pomocą podbródka, ust lub języka do kontrolowania wózka elektrycznego. Pozycja montażowa nie jest zależna od pozycji użytkownika w stosunku do wózka, gdy jest on zamontowany na użytkowniku, ale raczej porusza się wraz z użytkownikiem. System wyposażony jest w wygodną piankową osłonę karku, która sprawia, że ​​uprząż jest wygodna.

Uprząż podbródkowa jest dostępna w dwóch rozmiarach: standardowym o szerokości 152 mm i dużym o szerokości 203 mm. Uprząż podbródka jest łatwa do usunięcia w celu ułatwienia przesiadania.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Transformation 'sunrise.productuk.smSpecs' not found.

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty