Dual Pro™

Prawdziwie proporcjonalny układ sterowania głową zapewniający intuicyjną jazdę

Dual Pro firmy Switch-It to prawdziwie proporcjonalny układ sterowania głową z precyzyjnymi regulacjami i personalizacją, aby zapewnić użytkownikowi łatwe do opanowania, precyzyjne i intuicyjne wrażenia z jazdy. Idealne rozwiązanie dla użytkowników wózków elektrycznych, którzy mają różne poziomy kontroli głowy po lewej i prawej stronie.

Poproś o broszurę
Sterownik głową Dual Pro™ Switch-It
Wbudowana możliwość programowania

Wbudowana możliwość programowania

Dual Pro można wygodnie zaprogramować za pomocą panelu na tylnej części serownika. Umożliwia to technikom i klinicystom wygodny dostęp do funkcji programowania podczas konfiguracji i dokonywania regulacji w terenie, gdy użytkownik siedzi na wózku.

 Wysoce konfigurowalny i łatwy do opanowania

Wysoce konfigurowalny i łatwy do opanowania

Czułość Dual Pro i siłę potrzebną do aktywacji układu sterowania głową można dostosować do możliwości każdego użytkownika. Lewą i prawą podkładkę można indywidualnie regulować, co pozwala na płynną jazdę użytkownikom, którzy mają różne poziomy kontroli głowy po lewej i prawej stronie. Precyzyjnie dostrojone, spersonalizowane regulacje umożliwiają użytkownikom szybkie i łatwe dostosowanie się do jazdy za pomocą sterownika.

Prawdziwie proporcjonalna kontrola zapewniająca doskonałe właściwości jezdne

Prawdziwie proporcjonalna kontrola zapewniająca doskonałe właściwości jezdne

Dual Pro to prawdziwie proporcjonalne sterowanie napędem. Oznacza to, że podobnie jak pedał gazu i kierownica, Dual Pro oferuje pełny zakres przyspieszania i zwalniania, kontrolę oraz zakres skrętu o 360°, zapewniając doskonałe właściwości jezdne.

Sterowanie przełącznikami, proporcjonalne lub oba

Sterowanie przełącznikami, proporcjonalne lub oba

Dual Pro można zaprogramować tak, aby zachowywał się jak sterowanie przełącznikami, które działa na podstawie odległości głowy od czujnika, lub jako sterowanie proporcjonalne, które działa na podstawie siły lub nacisku przyłożonego do czujnika.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wsparcie

Dokumenty