Elektryczne Wózki Inwalidzkie / SWITCH-IT / Uniwersalny system montażowy / System mocowania sterowników podbródka

System mocowania sterowników podbródka

Elektryczny i ręczny mechanizm odchylania sterowników podbródka

Nowo opracowany system mocowania Chin Boom Switch-It umożliwia dostosowanie obu wariantów, ręcznego lub elektryczngo odchylanego ramienia, do jednego uniwersalnego interfejsu przymocowanego do oparcia. Specjalnie zaprojektowany mechanizm odchylania obejmuje sprzęgło cierne, które zapewnia możliwość awaryjnego odchylenia i redukcję siły działającej na przekładnię.

Poproś o broszurę
System mocowania sterowników podbródka Switch-It
Ręczny i elektryczny wysięgnik sterowników podbródkowy

Ręczny i elektryczny wysięgnik sterowników podbródkowy

Chin Boom to długi pręt w kształcie litery L z zaciskiem do mocowania joysticków, takich jak VersaGuide lub MicroGuide. Wysięgnik sterowników podbródka montuje się do wspornika na oparciu. Ta konfiguracja zapewnia użytkownikowi kontrolę za pomocą podbródka lub ust bez konieczności noszenia uprzęży i ​​zapewnia łatwy transfer użytkownika. Dostępny jest w wersji manualnej (widocznej po lewej) i elektrycznej.

 Funkcje elektrycznego Chin Boom

Funkcje elektrycznego Chin Boom

Elektryczna wersja odchylania jest podłączana bezpośrednio do magistrali R-Net w celu zasilania i ma wbudowane gniazdo jack 3,5 mm do podłączania przycisków potrzebnych do odchylania. Automatycznie znajduje swoją pozycję resetowania, aby zmienić położenie zawsze w tym samym punkcie. Bez względu na to, jak często odchylane ramię jest mechanicznie wysuwane lub wsuwane.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wsparcie