QUICKIE RumbaWózek elektryczny

Kompaktowy, łatwy w transporcie i regulacji

Niezwykła kompaktowa podstawa umożliwia bezproblemowy dostęp do wind i wąskich pomieszczeń. Łatwo zdejmowalne oparcie i odłączane akumulatory w połączeniu ze składaną ramą sprawiają, że transport nie sprawia żadnego problemu, a elementy wózka są idealne do przechowywania w bagażnikach.

Możliwość samodzielnej regulacji takich parametrów, jak szerokość siedziska, wysokość oparcia, kąt oparcia i wysokość podłokietników sprawia, że wózek można przystosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wózek posiada również szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, umożliwiających stworzenie optymalnego rozwiązania.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
QUICKIE Rumba Wózek elektryczny
Łatwy transport

Łatwy transport

Łatwo zdejmowane oparcie i odłączane akumulatory w połączeniu ze składaną ramą umożliwiają łatwy transport, a waga największego elementu wynosi 37,40 kg. Idealny do przechowywania w bagażnikach i schowkach. 

Łatwa regulacja siedziska, oparcia i podłokietników

Łatwa regulacja siedziska, oparcia i podłokietników

Wózek można przystosować do szerokości od 42 cm do 54 cm. Przy dwóch dostępnych szerokościach ramy - 42 cm i 48 cm jest to możliwe poprzez 6-centymetrową regulację szerokości za pomocą podłokietników. Wysokość oparcia można wyregulować bez narzędzi do wartości 43, 46 i 49 cm, a jako opcja dostępna jest z regulacją kąta oparcia do 30o razem z regulacją tapicerki. 
Podłokietniki z regulacją wysokości są zdejmowane, a regulacja kąta siedziska możliwa o 3o.

Szeroki wybór akcesoriów

Szeroki wybór akcesoriów

Światła i wskaźniki, element do pokonywania krawężników, sterowanie podbródkiem, unoszone podnóżki, oparcie z regulacją naprężenia, uchwyt na kule, stolik z regulacją głębokości, standardowy zagłówek, anatomiczny zagłówek, anatomiczne siedzisko i oparcie.

Umów się na pokaz QUICKIE Rumba już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Typ ramy:Składana
Wersja:folding
Całkowita szerokość:59 cm (65 cm dla ramy o szer. 48 cm)
Całkowita długość:107 cm
Szerokość siedziska:42 - 53 cm
Wysokość siedziska:49 cm
Głębokość siedziska:43 cm
Pochylenie siedziska:Mechniczne: 3˚; Elektryczne: -
Wysokosc oparcia:43 / 46 i 49 cm
Odchylane oparcie:Mechaniczne: 0˚ - 30˚; Elekryczne: -
Wysokosc podlokietnika:18 - 28 cm
Promień skrętu:85 cm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:25 km
Wybór predkosci:6 km/h
Akumulatory:50 Ah
Maksymalny kat podjazdu:10º
Maksymalna wysokosc kraweznika:10 cm (z elementem do pokonywania krawężników)
Elektronika:Sterowniki VR2, oświetlenie i kierunkowskazy
Minimalna wysokosc wózka:76 kg
Maksymalna waga użytkownika:125 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.