QUICKIE Salsa M²wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Kolejny krok w ewolucji działania i stylu

Kolejny krok w ewolucji działania i stylu

This product has been discontinued.

Odkryj kolejny krok w ewolucji działania i stylu - Quickie Salsa M2. Salsa M2 bez wysiłku łączy nadzwyczajne możliwości manewru wewnątrz pomieszczeń i wspaniałe osiągi w terenie oraz przyciągający wzrok stylowy wygląd. 
Dzięki niewielkim wymiarom podwozia, Salsa Mzapewnia dostęp do wąskich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych powierzchniach.
Umożliwia łatwy transfer z wózka i na wózek, bezproblemowy dostęp do pojazdu z niższą niż kiedykolwiek wysokością siedziska od 43 cm z elektrycznym przechyłem, lub 45 cm z opcją przechyłu i podnoszenia siedziska. 

Popros o broszure OPCJE I CENY
Crash Tested QUICKIE Salsa M2 Wozek elektryczny
Niezawodne działanie wewnątrz

Niezawodne działanie wewnątrz

Nadzwyczajne możliwości manewru dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu oraz opatentowanej technologii napędu na środkowe koło.
Dostęp do wąkich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych przestrzeniach dzięki niewielkim wymiarom podwozia. 
Łatwy transfer z wózka i na wózek, bezproblemowy dostęp do pojazdu z niższą niż kiedykolwiek wysokością siedziska od 43 cm z elektrycznym przechyłem lub 45 cm z opcją przechyłu i podnoszenia siedziska. 
Niezawodne działanie na zewnątrz

Niezawodne działanie na zewnątrz

Ciesz się gładką i stabilną jazdą nawet po nierównym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu kołowemu - sześć kół z niezależną amortyzacją łagodzi każde wstrząsy.
Technologia Quickie ze środkiem ciężkości ulokowanym dokładnie pod kołem napędowym zapewnia maksymalną kontrolę trakcji oraz sprawia, że nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji jako kierujący. 
 
Dopasuj wózek do swoich potrzeb

Dopasuj wózek do swoich potrzeb

Więcej kilometrów po jednym ładowaniu! Wykorzystaj super efektywną opcję prędkości 6 km/h zasilanej akumulatorami 60 Ah, która dostarcza o 10% więcej zasięgu po ładowaniu. 
Wybierz prędkość, obroty i osiągi z opcjonalnym sterownikiem 120 Ah i 4-biegunowym silnikiem z prędkością 10 km/h.
Jakiekolwiek są Twoje wymagania lub potrzeby, szeroki zakres opcji w Salsa M2 zapewnia optymalny balans pomiędzy ekscytującą jazdę i doskonałą wydajnością. 

Postaw na styl przyciągający wzrok

Postaw na styl przyciągający wzrok

Bądź widoczny z jasnymi światłami i kierunkowskazami LED wbudowanymi w tylny panel obudowy. 
Wyróżnij się z tłumu jednym z czterech kolorów obudowy: czarnym matowym, klasycznym białym, intrygującym czerwonym lub elektryzującym niebieskim. Mamy kolory pasujące do każdej okazji i każdego gustu. 
 

Skonfiguruj Salsę M2 wg indywidualnych potrzeb

Skonfiguruj Salsę M2 wg indywidualnych potrzeb

Wybierz wśród dostępnych opcji: elektryczne przechylanie z regulacją środka ciężkości (przechylanie w zakresie 0o do 30o z dodatkowym mechanizmem przenoszenia środka ciężkości), elektryczne odchylane oparcie (oferuje zakres od -5o do 30o, łatwe w dostosowaniu, jeśli z biegiem czasu wymagane jest wyższe wsparcie), peloty boczne (regulowane peloty zapewniają możliwość zaawansowanego pozycjonowania). Więcej informacji można znaleźć na formularzu zamówienia. 
Stwórz swój niepowtarzalny styl!

Stwórz swój niepowtarzalny styl!

Zbuduj własną Salsę M2 z naszą usługą Built-4-Me, dostępna wyłącznie dla marki Quickie. 
Wymiary
Calkowita szerokosc:61 cm (2-biegowy silnik), 62 cm (4-biegowy silnik)
Szerokosc siedziska:41 - 51 cm
Glebokosc siedziska:41 - 51 cm
Promień skrętu:Maks. 67cm z podnóżkami o kącie nachylenia 70 stopni
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:26 km (32 km z 60 Ah)
Wybór predkosci:6 km/h i 10 km/h
Akumulatory:50 i 60 Ah
Maksymalna wysokosc kraweznika:7 cm
Maksymalna waga uzytkownika:140 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.