Siedziska elektryczne SEDEO

Moc QUICKIE to siła wyboru. A wybór zaczyna się od Twojego siedziska. Dlatego zaprojektowaliśmy każdy elektrycznie sterowany fotel SEDEO z myślą o konkretnych potrzebach klinicznych. Dowiedz się więcej o SEDEO i znajdź idealne siedzisko dla siebie.

Siedziska elektryczne

Poznaj gamę elektrycznie sterowanych siedzisk SEDEO

SEDEO LITE

Zachowaj wyrównanie i promuj zdrową postawę dzięki SEDEO LITE, modułowemu systemowi siedzisk zaprojektowanemu dla użytkowników, którzy są w stabilnym stanie zdrowia i skorzystaliby z opcji elektrycznych.

Ten prawdziwie modułowy system siedzisk zapewnia nowy poziom funkcjonalności w celu promowania zdrowej postawy, jednocześnie wspierając określone problemy, takie jak skolioza, windswept legs i inne łagodne schorzenia. U młodszych użytkowników SEDEO LITE zapewnia zachowanie wyrównania ciała w okresach wzrostu. Super przyjazny dla użytkownika, SEDEO LITE można regulować za pomocą tylko jednego narzędzia - idealnego do szybkich i łatwych regulacji. Do zintegrowanej szyny siedziska można zamontować dodatkowe elementy pozycjonujące dla dalszych potrzeb posturalnych.

Ponadto każde siedzisko SEDEO jest dostępne z wieloma specjalnymi opcjami:

Zobacz film
Kliknij hotspoty, aby wyświetlić filmy

SEDEO PRO

Osiągnij swoje cele społeczne, funkcjonalne i zdrowotne z SEDEO PRO, wysoce regulowanym systemem siedzisk przeznaczonym dla użytkowników z chorobami zwyrodnieniowymi lub potrzebujących zabezpieczenia przed wystąpieniem deformacji szkieletu o potrzebach od umiarkowanych do złożonych.

Prawdziwie wszechstronny system siedzisk, SEDEO PRO łączy wysoce regulowaną ramę z doskonałym wyborem opcji podparcia postawy, aby zaspokoić szeroki zakres różnych potrzeb użytkowników. SEDEO PRO można łatwo spersonalizować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb użytkownika. Super przyjazny dla użytkownika, SEDEO PRO można regulować za pomocą jednego narzędzia. Idealny do szybkich i łatwych regulacji. Do zintegrowanej szyny siedziska można zamontować dodatkowe elementy pozycjonujące dla dalszych potrzeb posturalnych.

Ponadto każde siedzisko SEDEO jest dostępne z wieloma specjalnymi opcjami:

Zobacz film
Kliknij hotspoty, aby wyświetlić filmy

SEDEO PRO ADVANCED

Zyskaj większą niezależność dzięki SEDEO PRO ADVANCED, wysoce elastycznemu, regulowanemu i biomechanicznemu systemowi siedziska, które pomoże użytkownikom w mniej stabilnym stanie zdrowia ze złożonymi potrzebami osiągnąć ich cele zdrowotne.

Dla użytkowników o wysokich potrzebach klinicznych, którzy są narażeni na ryzyko odleżyn, SEDEO PRO ADVANCED spełni ich wymagania dzięki wysoce regulowanej ramie siedziska i wielu opcjom. SEDEO PRO ADVANCED to biomechaniczny system siedziska, które odzwierciedla naturalną pozycję ciała użytkownika, zapewniając idealne siedzenie przez cały czas, nawet zmiany położenia. Oferuje szeroki wybór opcji wsparcia postawy, aby zaspokoić szeroki zakres różnych potrzeb użytkowników. SEDEO PRO ADVANCED można łatwo spersonalizować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb użytkownika. Super przyjazny dla użytkownika, SEDEO PRO ADVANCED można regulować za pomocą tylko jednego narzędzia. Idealne do szybkich i łatwych regulacji. Do zintegrowanej szyny siedziska można zamontować dodatkowe elementy pozycjonujące dla dalszych potrzeb posturalnych.

Ponadto każde siedzisko SEDEO jest dostępne z wieloma specjalnymi opcjami:

Zobacz film
Kliknij hotspoty, aby wyświetlić filmy

SEDEO PRO ADVANCED UP

QUICKIE połączył wszystkie zalety systemu siedzisk SEDEO PRO ADVANCED z możliwością pionizacji. Stanie przynosi wiele korzyści zdrowotnych i związanych ze stylem życia, w tym dodatkowe odciążenie i lepszy dostęp do otoczenia.

Przy kącie stania do 85°, SEDEO PRO ADVANCED UP, biomechaniczny system siedziska z pionizacją, pozwala stać, kiedy tylko użytkownicy chcą i oferuje wiele korzyści zdrowotnych i związanych ze stylem życia — pionizacja do 85°, umożliwia użytkownikom interakcję twarzą w twarz ze znajomymi -kontakt i dostęp do środowisk z nowych wysokości. SEDEO PRO ADVANCED UP można łatwo spersonalizować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb użytkownika. Super przyjazne dla użytkownika, SEDEO PRO ADVANCED można intuicyjnie regulować w celu szybkiego i łatwego dostosowania korekty. Do zintegrowanej szyny siedziska możemy zamontować dodatkowe elementy pozycjonujące dla dalszych potrzeb posturalnych.

Ponadto każde siedzisko SEDEO jest dostępne z wieloma specjalnymi opcjami:

Zobacz film
Kliknij hotspoty, aby wyświetlić filmy

Przewodnik wyboru

Potrzebuję pomocy? Wybierz diagnozę, a my zasugerujemy rozwiązania w zakresie siedzenia i mobilności, które mogą być dal Ciebie odpowiednie.

Ten przewodnik wyboru ma na celu przedstawienie sugestii, które możesz omówić ze swoim terapeutą lub lekarzem. Stan każdej osoby jest inny, dlatego zalecana jest profesjonalna, spersonalizowana ocena.

Wybierz diagnozę:

Wybrana diagnoza

Rozważania

Chcesz spróbować lub masz pytanie?

Podaj nam swoje dane, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na bezpłatną prezentację lub odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Firma Sunrise Medical skorzysta z podanych przez Ciebie danych w celu dzielenia odpowiedzi na Twoje zapytania. Może to obejmować przekazywanie twoich danych osobowych innym działom wewnętrznym w celu udzielenia pomocy lub odpowiedzi na twoje zapytanie. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Twoje informacje będą przechowywane w Wielkiej Brytanii nie dłużej niż 2 lata po Twojej ostatnim kontakcie z nami.

Jeśli chcesz przesłać dane osobowe (takie jak stopień niepełnosprawności), skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapisz sie do naszego newsletter'a