O Firmie / O Nas

O firmie

Sunrise Medical jest światowym liderem w rozwoju, wzornictwie, produkcji i dystrybucji wózków manualnych, elektrycznych, skuterów, jak i standardowych i niestandardowych siedzisk i systemów pozycjonowania. Dowiedz się więcej o tym, kim jesteśmy. 

Firma Sunrise Medical zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów i usług o wysokiej jakości.

Zaangażowana w poprawę jakości życia ludzi, firma Sunrise Medical jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług wspomagających mobilność. Dystrybuowane w ponad 130 krajach pod 18 własnymi markami, kluczowe produkty obejmują manualne i elektryczne wózki inwalidzkie, produkty wspomagające, skutery, systemy siedzisk i pozycjonowania oraz pomoce w codziennym życiu.

Działająca w 23 krajach Sunrise Medical Group ma siedzibę w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2800 pracowników na całym świecie.

Nasza misja

Poprawa jakości życia ludzi.

Nasze wartości:

Zorientowanie na klienta

Nasi klienci są najważniejsi!
Jesteśmy zdeterminowani, by spełniać lub wykraczać poza oczekiwania klientów tak zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Poprzez sprawne i profesjonalne reagowanie na ich potrzeby chcemy budować relacje oparte na zaufaniu. 

Praca zespołowa

Praca zespołowa jest kluczowym elementem naszej działalności!
Dzielenie się wiedzą i pomysłami jest narzędziem do osiągnięcia naszych celów biznesowych. Powinniśmy zawsze pracować w duchu pozytywnej atmosfery i proaktywnej pracy zespołowej, co skutkować będzie lepszymi rezultatami naszych wysiłków. Musimy pamiętać o naszych klientach wewnętrznych i oferować im wsparcie, pomoc, motywację i konstruktywną krytykę, gdy jest to niezbędne. 

Zaangażowanie

Bierzmy na siebie odpowiedzialność!
Powinniśmy okazywać determinację i inicjatywę oraz generować wartość dodaną dla firmy. Musimy trzymać się uzgodnień i umów oraz bez zwłoki zgłaszać wszelkie odstępstwa, co pozwoli na odnalezienie właściwego rozwiązania. Angażujmy się i dajmy z siebie wszystko!

Innowacja

Dążmy do stałego doskonalenia się!
Firma Sunrise Medical wraz ze swoimi pracownikami ciągle na nowo określa istotę swojej działalności oraz proaktywnie tworzy innowacyjne i funkcjonalne produkty, procesy i rozwiązania. Zachęcamy naszych pracowników, by byli otwarci na wszelkie nowe pomysły oraz dzielili się rozwiązaniami, które mogą udoskonalić pracę naszej firmy i poprawić jakość życia naszych klientów. 

Dążenie do doskonałości

Naszym celem jest "Poprawa jakości życia ludzi"!
Jesteśmy zdeterminowani by każdego dnia podejmować nadzwyczajny wysiłek na rzecz tego celu, zarówno jako pracownicy, jak i firma. Zawsze dążymy do najwyższej jakości.