Poznaj gamę elektrycznie sterowanych siedzisk SEDEO

Przewodnik wyboru

Potrzebuję pomocy? Wybierz diagnozę, a my zasugerujemy rozwiązania w zakresie siedzenia i mobilności, które mogą być dal Ciebie odpowiednie.

Ten przewodnik wyboru ma na celu przedstawienie sugestii, które możesz omówić ze swoim terapeutą lub lekarzem. Stan każdej osoby jest inny, dlatego zalecana jest profesjonalna, spersonalizowana ocena.

Wybierz diagnozę:

Wybrana diagnoza

Rozważania

Chcesz spróbować lub masz pytanie?

Podaj nam swoje dane, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na bezpłatną prezentację lub odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Firma Sunrise Medical skorzysta z podanych przez Ciebie danych w celu dzielenia odpowiedzi na Twoje zapytania. Może to obejmować przekazywanie twoich danych osobowych innym działom wewnętrznym w celu udzielenia pomocy lub odpowiedzi na twoje zapytanie. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Twoje informacje będą przechowywane w Wielkiej Brytanii nie dłużej niż 2 lata po Twojej ostatnim kontakcie z nami.

Jeśli chcesz przesłać dane osobowe (takie jak stopień niepełnosprawności), skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapisz sie do naszego newsletter'a