SYSTEMY SIEDZISK / JAY / Elementy pozycjonujące / Podparcie na ręce i ramiona JAY

Podparcie na ręce i ramiona JAYAkcesoria do wózków

Wsparcie kończyn górnych dla lepszej ogólnej postawy górnej części ciała

Stabilizatory dłoni i ramion JAY®, w tym dolne części ramion, wyściełane paski na nadgarstki i żelowe nakładki na podłokietniki, zostały zaprojektowane tak, aby wspierać kończyny górne i poprawiać ogólną postawę górnej części ciała.
(Na zdjęciu po prawej: Stabilizator przedramienia)

Poproś o broszurę
Podparcie na ręce i ramiona JAY
Stabilizator przedramienia

Stabilizator przedramienia

Stabilizator przedramienia JAY pomagają utrzymać wygodną i optymalną pozycję przedramion i dłoni, poprawiając ogólną postawę górnej części ciała i kontrolę głowy. Wyprofilowana konstrukcja i miękka pianka pomagają również zmniejszyć ryzyko uszkodzenia

Dostępne z mocowaniem stałym lub odchylanym. Łatwo montuje się do istniejącego podłokietnika.

Pas nadgarstka

Pas nadgarstka

Wyściełany pas na nadgarstki JAY pomagaja delikatnie ustawić nadgarstek w żądanym miejscu, aby poprawić ogólną postawę górnej części ciała i kontrolę nad pozycją głowy.

Żelowy pokrowiec na podłokietnik

Żelowy pokrowiec na podłokietnik

Żelowe nakładki na podłokietniki JAY można łatwo zainstalować, po prostu przykręcając podłokietnik do istniejącego mocowania podłokietnika. Zaprojektowany, aby zapewnić komfort i ochronę skóry oraz zmniejszyć ścinanie, pasuje do większości wózków.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Opcje produktu

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.