Leckey MyWayStander

Chodzik stabilizujący wyposażony w rewolucyjny system nośny w postaci uprzęży

Chodzik stabilizujący wyposażony w rewolucyjny system nośny w postaci uprzęży

MyWay posiada rewolucyjny system wsparcia uprzęży, który zapewnia stabilność rdzenia wymaganą do wsparcia kontroli głowy i ruchu kończyn, umożliwiając dzieciom osiągnięcie optymalnej zdolności do stąpania.

Co więcej, otwarta konstrukcja MyWay ułatwia dotykanie, odczuwanie, uczestniczenie i odkrywanie, dając dzieciom więcej możliwości rozwoju i nauki. Pozwala to również terapeutom zbliżyć się do dziecka i pracować z jego kończynami dolnymi, gdy znajduje się ono w MyWay.

Popros o broszure
Chodzik MyWay by LECKEY

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:Rozmiar 1: 25 kg - Rozmiar 2: 50 kg - Rozmiar 3: 80 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.