{

Leckey MyWayWalker

Chodzik stabilizujący wyposażony w rewolucyjny system nośny w postaci uprzęży

Chodzik stabilizujący wyposażony w rewolucyjny system nośny w postaci uprzęży

MyWay posiada rewolucyjny system wsparcia uprzęży, który zapewnia stabilność rdzenia wymaganą do wsparcia kontroli głowy i ruchu kończyn, umożliwiając dzieciom osiągnięcie optymalnej zdolności do stąpania.

Co więcej, otwarta konstrukcja MyWay ułatwia dotykanie, odczuwanie, uczestniczenie i odkrywanie, dając dzieciom więcej możliwości rozwoju i nauki. Pozwala to również terapeutom zbliżyć się do dziecka i pracować z jego kończynami dolnymi, gdy znajduje się ono w MyWay.

Poproś o broszurę
Chodzik MyWay by LECKEY
Otwarta konstrukcja ramy

Otwarta konstrukcja ramy

Otwarta konstrukcja MyWay ułatwia dotykanie, czucie, uczestnictwo i odkrywanie, dając dzieciom więcej możliwości rozwoju i nauki. Pozwala również terapeutom zbliżyć się do dziecka i pracować z jego kończynami dolnymi, gdy jest ono w MyWay.

 Innowacyjna uprząż z paskami

Innowacyjna uprząż z paskami

Wiele dzieci ma trudności z utrzymaniem prawidłowego ułożenia tułowia w pozycji pionowej, ale uprząż MyWay oferuje coś innego. Struktura i wygodne wsparcie zapewniane przez uprząż oznacza, że ​​sprawdza się w przypadku dzieci z różnymi potrzebami wsparcia postawy. Uprząż MyWay zapewnia również efekt „przytulenia”, który może zwiększyć reakcję sensoryczną, tłumić mimowolne ruchy i zapewniać komfort.

Akcesoria

Akcesoria

Opcjonalne prowadnice kostek zostały zaprojektowane tak, aby pomóc oddzielić nogi dziecka, aby kontrolować chód nożycowy.

Opcjonalny zagłówek zapewnia bezpieczną pozycję dla dzieci, które potrzebują dodatkowego podparcia głowy.

Pasek łączący dla dorosłych pozwala osobie dorosłej przyczepić się do ramy MyWay i kontrolować ruchy ramy, zapewniając dziecku dodatkowe wsparcie w razie potrzeby.

Długa lista akcesoriów dostępnych dla MyWay pozwala na skonfigurowanie go zgodnie z konkretnymi potrzebami dziecka.

Myway Pedal z inteligentnym systemem „Leckey Connect”.

Myway Pedal z inteligentnym systemem „Leckey Connect”.

MyWay Pedal mocuje się do chodzika MyWay i pozwala dzieciom pedałować w pozycji pionowej Mięśnie kończyn dolnych pracują wówczas w zakresie ruchu, który wykonywałoby dziecko podczas chodzenia.

Inteligentny system „Leckey Connect” rejestruje dane ruchów pedału i wyświetla je za pośrednictwem aplikacji „MyWay Pedal”. Pozwala to śledzić i porównywać postępy, a także wyświetlać aktualne i historyczne dane dotyczące przebytej odległości, prędkości i czasu pedałowania.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:Rozmiar 1: 25 kg - Rozmiar 2: 50 kg - Rozmiar 3: 80 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.