Whitmyer

Kompletne rozwiązanie do pozycjonowania odcinka szyjnego kręgosłupa i głowy.

Asortyment  Whitmyer zapewnia pełną gamę rozwiązań w zakresie pozycjonowania głowy. Cztery różne ramiona mocujące doskonale łączą się z szeroką gamą poduszek, zapewniając szeroką gamę rozwiązań w zakresie wsparcia i/lub kontroli odcinka szyjnego kręgosłupa i głowy, od najbardziej podstawowych potrzeb do najbardziej złożonych. Asortyment oferuje wszechstronne rozmiary i różnorodne akcesoria do indywidualnego pozycjonowania pacjenta.

Poproś o broszurę OPCJE I CENY
Whitmyer Wheelchair Headrest
Szeroka gama poduszek

Szeroka gama poduszek

Poduszki są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, aby dopasować się do klinicznych potrzeb użytkownika. Systemy jednoczęściowe zapewniają podstawowe wsparcie i funkcję, podczas gdy systemy dwuczęściowe zapewniają wsparcie tylnej części potylicznej, a także tylnej i bocznej części szyjnej. Systemy trzyczęściowe są przydatne w przypadku bardziej złożonych wymagań dotyczących pozycjonowania głowy. Wszystkie komponenty umożliwiają wielokrotną, łatwą regulację.

Boczne komponenty twarzy i opcje podparcia przedniego

Boczne komponenty twarzy i opcje podparcia przedniego

Zaprojektowany, aby zapewnić wsparcie przednie i/lub boczne w bardziej złożonych przypadkach.

Optymalna kompatybilność

Optymalna kompatybilność

Cztery ramiona montażowe są kompatybilne ze wszystkimi poduszkami, zapewniając szeroki zakres ustawień i opcji pozycjonowania. Wszystkie wsporniki montażowe zaprojektowano tak, aby były trwałe i regulowane.

Szeroka gama akcesoriów

Szeroka gama akcesoriów

Szeroka gama akcesoriów i indywidualnie dopasowanych rozwiązań umożliwia optymalne dopasowanie zagłówków do potrzeb klinicznych każdego użytkownika (więcej informacji w katalogu).

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Opcje produktu

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.