Firefly WeGo

Passeggino chiudibile portatile e leggero per bambini fino a 30 kg con bisogni speciali

Passeggino chiudibile portatile e leggero per bambini fino a 30 kg con bisogni speciali.

WeGo è un bellissimo passeggino disegnato per essere utilizzato insieme al vostro GoTo Seat.

L'unità di sostegno regolabile GoTo vi può essere facilmente agganciata cosicchè i bambini possano rimanere comodamente seduti nella loro unità di sostegno mentre escono per fare un giretto.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY

Od PLN684 

 

Firefly WeGo by Leckey

Umów się na pokaz Firefly WeGo już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Transformation 'sunrise.productuk.smSpecs' not found.

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty