{

Firefly Splashy Big

Przenośne siedzisko pod prysznic dla niemowląt i młodzież ze specjalnymi potrzebami w wieku od 8 do 16 lat.

Przenośne siedzisko prysznicowe dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami w wieku od 8 do 16 lat.

Splashy Big to przenośne siedzisko pod prysznic dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami. Splashy Big jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat, które chcą pływać, chodzić na plażę, bawić się swobodnie i nie tylko!

Jest wyposażony w pięciopunktowe pasy, które można przekształcić w trzypunktowe podparcie miednicy, ułatwiające kąpiel i nadaje się również dla dzieci, które nie potrzebują podparcia tułowia.

W komplecie 4 wymienne podkładki z pianki, które można ustawić zgodnie z potrzebami dziecka.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
Firefly Splashy Big by Leckey
 Jak korzystać z Splashy Big (w języku angielskim)

Jak korzystać z Splashy Big (w języku angielskim)

Nawet jeśli film jest w języku angielskim, obrazy bardzo pomogą Ci zrozumieć, jak najlepiej korzystać ze Splashy Big, aby Twoje dziecko mogło się bawić bez obaw.

Splashy Big z niebieską podstawą i zielonymi paskami

Splashy Big z niebieską podstawą i zielonymi paskami

Splashy Big z niebieską podstawą i różowymi paskami

Splashy Big z niebieską podstawą i różowymi paskami

Stojak do Splashy Big

Stojak do Splashy Big

Umów się na pokaz Firefly Splashy Big już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Transformation 'sunrise.productuk.smSpecs' not found.

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie