{

Firefly Upsee

Urządzenie ułatwiające poruszanie się dla dzieci z problemami z chodzeniem, w wieku 1-8 lat.

Urządzenia do poruszania

Upsee to urządzenie ułatwiające poruszanie się, zaprojektowane tak, aby umożliwić dzieciom z opóźnieniami w poruszaniu się wstawanie i poruszanie się z pomocą osoby dorosłej.

Niektórzy byli w stanie po raz pierwszy wstać i przytulić młodszego brata lub siostrę. Niektórzy machali do sąsiadów podczas pierwszego spaceru po własnej ulicy. A niektórzy po raz pierwszy przeszli przez plac zabaw ramię w ramię ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Poproś o broszurę
Firefly Upsee by Lecky
 Historie wielu dzieci korzystających z Upsee

Historie wielu dzieci korzystających z Upsee

Ten film pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób Upsse może naprawdę zmienić życie Twojego dziecka, pozwalając mu chodzić z Tobą i wchodzić w interakcje z rówieśnikami na wysokości oczu.

Standardowa konfiguracja

Standardowa konfiguracja

Zestaw Upsee zawiera uprząż dla dziecka, pas dla dorosłych i podwójne sandały z paskami przedłużającymi.

 Połączone podwójne sandały

Połączone podwójne sandały

Połączone sandały są dostępne w rozmiarach standardowych i niemowlęcych, aby pasowały do ​​stóp dziecka. Sandały niemowlęce są dostarczany z uprzężą XS. Standardowe sandały będą dołączone do uprzęży S, M i L.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:25kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie