{

Leckey Squiggles+ StanderStander

Odświeżony Squiggles+ to idealne połączenie designu i funkcjonalności dla najmłodszych. Opierając się na tym, co najlepsze w oryginalnym Squiggles Stander, wprowadziliśmy wiele nowych funkcji, które sprawiają, że stanie jest zabawne i satysfakcjonujące dla każdego dziecka.

Zachowując to, co najlepsze w Squiggles Stander, stworzyliśmy Squiggles+ z wieloma dodatkowymi korzyściami, w tym odwodzeniem bioder do 60°.

Squiggles+ zachowuje wszystkie uwielbiane funkcje oryginalnego pionizatora Squiggles, takie jak: pozycjonowanie blisko ziemi w celu interakcji z rówieśnikami na poziomie oczu, konstrukcja skoncentrowana na dziecku, ułatwiająca rodzicom konfigurację i użytkowanie, niezrównane wsparcie i regulację, a także łatwy transport i przechowywanie.

Współpracowaliśmy jednak z terapeutami, aby dodać innowacyjne funkcje zapewniające niezrównane korzyści kliniczne, w tym: beznarzędziowe, anatomicznie poprawne odwodzenie, unikalne pasy kolanowe i regulacje ułatwiające przenoszenie.

Umów sie na pokaz
Squiggles Stander + od Leckey dla dzieci

Pozycjonowanie

Pozycja blisko podłogi dla interakcji z rówieśnikami

Jedną z najbardziej lubianych cech Squiggles i Squiggles+ jest ich położenie blisko ziemi. Ustawiając poinizator na poziomie podłogi, dzieci mogą cieszyć się interakcją z rodzeństwem i rówieśnikami na wysokości oczu. Ta funkcja jest niezwykle ważna dla ich rozwoju społecznego i poznawczego oraz otwiera przed nimi jeszcze więcej możliwości kontaktu z przyjaciółmi i odkrywania świata.

Pozycja blisko podłogi dla interakcji z rówieśnikami

Wygląd

Konstrukcja 3 w 1

Podobnie jak oryginalny pionizator Squiggles, Squiggles+ to wszechstronne i regulowane urządzenie 3 w 1, który można skonfigurować jako pionizator w supinacji i pronacji lub pionowy.

Konstrukcja 3 w 1

Mobilność

Przenośny i łatwy w użyciu

Squiggles+ ma lekką i wytrzymałą konstrukcję, która zapewnia, że rama może być łatwo przenoszona z jednej podstawy na drugą lub demontowana w celu przechowywania lub transportu. 
Squiggles+ wspiera również przenoszenie dziecka i opiekuna, dodając większe ochraniacze na biodra i ulepszoną bazę obrotową, które ułatwia pełne poziome obciążenie.

Odwodzenie bioder do 60°

Odwodzenie bioder do 60°

Odwrócona pozycja stojąca zapewnia bezpieczeństwo i stabilzajcę podczas kostnienia rozwijającego się stawu biodrowego. Anatomicznie prawidłowe odwodzenie oferowane przez Squiggles+ stabilizuje staw i zapewnia optymalne obciążenie we wczesnych latach, kiedy biodra są najbardziej zagrożone. Odwodzenie biodra o 60° można uzyskać obustronnie w pozycji leżącej, stojącej w pronacji lub supinacji.

Squiggles+ promuje prawidłowe ustawienie z punktami obrotu odwodzenia dopasowanymi do stawów biodrowych dziecka. Co więcej, boczne części bioder w Squiggles+ przesuwają się w synchronizacji z nogami dziecka, zapobiegając wbijaniu się bocznych części w górną część uda dziecka podczas odwodzenia.

Prosta regulacja bez użycia narzędzi sprawia, że codzienna konfiguracja jest dziecinnie prosta.

Owijane wsporniki na kolana

Owijane wsporniki na kolana

Nowe i ulepszone opaski na kolana Squiggles+ zapewniają charakterystyczne połączenie wsparcia strukturalnego z komfortem 360⁰. Wyściełane pasy utrzymują kolano w neutralnym ustawieniu, a gdy są ustawione przyśrodkowo, ulepszony rozkład nacisku sprawia, że są one szczególnie odpowiednie do odwodzenia. 
W przypadku dzieci z niskim napięciem lub wyraźną koślawością kolan, ortezy można obracać, aby zapewnić dodatkowe wsparcie boczne przy zachowaniu pełnego komfortu.

Dodatkowe cechy

  • Indywidualne płytki na stopy w celu dostosowania do rozbieżności długości nóg
  • Miernik odwodzenia bioder ułatwia monitorowanie i powtarzalność.
  • Uchwyt do pchania z regulacją wysokości, który można obniżyć do użytku przy pronacji.
  • Dostępna gama kolorów - do wyboru czerwony, niebieski, fioletowy lub czerwony winyl
Dodatkowe cechy

Umów się na pokaz Leckey Squiggles+ Stander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Przedzial wiekowy:1-5
Wzrost uzytkownika:730mm-1110mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:22 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.