BREEZY PremiumWózek ze składaną ramą

Wyjątkowo mocny i trwały wózek stalowy

Breezy Premium - trudno o lepszego sojusznika! Jest to wózek nowej generacji, skonstruowany z myślą o długich latach użytkowania i z dbałością o detale, cechujący się wyjątkową sztywnością, trwałością i ergonomią. Jego wysokiej jakości stalowa konstrukcja gwarantuje niezrównaną funkcjonalność, której można zaufać. 

Breezy Premium to bardzo wygodny wózek ułatwiający życie na wiele sposobów. Wszystkie jego elementy zostały starannie dobrane, dając w efekcie naprawdę mocny i trwały produkt. Produkt Premium! Opcje, takie jak, dźwignia hamulca z ergonomicznym uchwytem, wyściełane, wygodne poduszki podłokietników oraz możliwość ich regulowania czy szeroka dźwignia odblokowująca podnóżek, sprawią, że Breezy Premium to wózek, który robi wrażenie. 

Breezy Premium jest przystosowany do potrzeb różnych użytkowników. Oferuje szeroki wachlarz opcji i akcesoriów, dostosowujących wózek do wymagań użytkownika. 

Poproś o broszurę
Crash Tested BREEZY PREMIUM wózek stalowy
Detale, które mają znaczenie

Detale, które mają znaczenie

Breezy Premium to bardzo wygodny wózek ułatwiający życie na wiele sposobów. Wszystkie jego elementy zostały starannie dobrane, dając w efekcie naprawdę mocny i trwały produkt. Produkt premium! Szczegóły takie jak dźwignia hamulca z ergonomicznym uchwytem, wyściełane, wygodne poduszki podłokietników oraz możliwość ich regulowania czy szeroka dźwignia odblokowująca podnóżek, sprawiają, że Breezy Premium to wózek, który robi wrażenie. 

Możliwość wyboru między 3 różnymi modelami oparcia

Możliwość wyboru między 3 różnymi modelami oparcia

Standardowe, odchylane lub składane do połowy. 

Wózek dostępny jest w 4 kolorach (butelkowa zieleń, rubinowa czerwień, granatowy, szary metalizowany) i posiada szeroki wybór akcesoriów (anatomicznie ukształtowane siedzisko i oparcie, oddychająca tapicerka, regulowane aluminiowe platformy podnóżka, podnoszone podnóżki ELR, płyta podnóżka, zagłówek, hamulce bębnowe, uchwyt na kroplówkę, uchwyt na kule, przedłużka blokady hamulca, oś dla amputantów, koła anty-wywrotne, koła transportowe, mocowania na butlę z tlenem, stolik, pas, plecak).

Komfort bez ograniczeń

Komfort bez ograniczeń

3 wysokości siedziska

Wózek Breezy Premium ma 3 różne wysokości siedziska (50,5 cm, 48 cm i 45,5 cm). Wysokość zależy od kół tylnych i kółek przednich. 

Regulowana odległość między kołami

Modyfikacja położenia płyty kół tylnych powoduje zmianę odległości między kołami przednimi a tylnymi. Wózek można wydłużyć lub skrócić, w zależności od promienia skrętu, który chcemy uzyskać. Krótszy wózek sprzyja bardziej aktywnemu użytkowaniu, a po przedłużeniu jest bardziej stabilny. 

Mniejsza długość całkowita

Wyjątkowa konstrukcja przedniej ramy i położenia tylnego koła daje długość 76,5 cm bez podnóżków. Dzięki temu wózek może manewrować w ograniczonych przestrzeniach. 

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:Szerokość siedziska+ 19 cm (koła 24“) / Szerokość siedziska + 16,5 cm (koła 12“)
Całkowita długość:103 cm (koła 24") / 95 cm (koła 12")
Całkowita wysokość:94 cm (128 cm dla odchylanego oparcia bez zagłówka)
Szerokość po złożeniu:31 cm
Szerokość siedziska:37 /40 /43 /46/49 /52 cm
Głębokość siedziska:42 cm
Wysokość siedziska:50,5 cm (28 i 45,5 cm z kołami tylnymi 22" i 6" kołami przednimi)
Kat pochylenia siedziska:
Pochylenie siedziska:Nie
Wysokosc oparcia:44,5 cm (82 cm z odchylanym oparciem i zagłówkiem)
Odchylane oparcie:Od 0 do 60º
Dane Techniczne/Waga
Material:Stal
Maksymalna waga użytkownika:125 kg
Całkowita waga:Od 16,5 kg (std konfiguracja, SS 37)
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie