{

Empulse Attitude HybridUrządzenie napędowe do wózka

Wszechstronna - połączenie wersji manualnej z elektryczną

Wszechstronna - połączenie wersji manualnej z elektryczną

Przystawka Attitude Hybryda łączy w sobie zalety zdrowotne jazdy na rowerze z niezawodnością napędu. Aby zmniejszyć zmęczenie, silnik można włączyć przed trudnym podjazdem pod górę lub zawsze wtedy, gdy wymagana jest większa prędkość jazdy.

Umów sie na pokaz
Empulse Attitude Hybryda przystawka rowerowa
Gotowy do drogi w zaledwie 6 sekund!

Gotowy do drogi w zaledwie 6 sekund!

Pomysłowy mechanizm w przystawce rowerowej Attitude pozwala przymocować ją do wózka w zaledwie kilka sekund...i równie szybko ją odpiąć. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma czasu do stracenia lub gdy użytkownik się spieszy. 
Mechanizm łączący w przystawce rowerowej Attitude mocowany jest do przedniej części wózka inwalidzkiego, bez konieczności stosowania dodatkowych cześci lub plątaniny przewodów wokół kolan. Nic zatem nie zakłóca wygody, jakiej użytkownicy oczekują od swoich wózków. 

Zerknij koniecznie na film prezentujący montaż przystawki Attitude!

Mocny silnik 250 W

Mocny silnik 250 W

Silnik o mocy 250 W umożliwia jazdę z prędkością do 23 km/h, doskonale sprawdza się w terenach górzystych i w trakcie dużych wypraw. 
Praktyczny uchwyt na sakwy

Praktyczny uchwyt na sakwy

Na uchwycie można zawiesić dowolne standardowe sakwy. Opcja ta dostępna jest dla wszystkich przystawek Attitude. 
Styl zawsze i wszędzie

Styl zawsze i wszędzie

Lekka, stylowa przystawka rowerowa ATTITUDE stanowi doskonałe uzupełnienie wózka Empulse. Dzięki aerodynamicznej, nowoczesnej konstrukcji i gamie 31 atrakcyjnych kolorów, przystawkę można w prosty sposób spersonalizować pod kątem wyjątkowej osobowości użytkownika. 

Ergonomiczna korba V-Crank

Ergonomiczna korba V-Crank

Ergonomiczne ustawienie uchwytu zapobiega kontaktowi z ciałem, szczególnie na zakrętach. 

Umów się na pokaz Empulse Attitude Hybrid już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:260 - 460 mm
Dlugosc kierownicy:170 mm
Szerokosc kierownicy V-crank:470 mm
Rozmiar koła przedniego:20"
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:120 km
Przerzutka do zmiany biegów:Trigger / Grip shift
Przerzutka, manetka:10
Wybór predkosci:23 km/h
Hamulce:Tarczowy (180 mm)
Silnik:250 W
Akumulatory:17,5 Ah
Maksymalna waga użytkownika:100 kg
Całkowita waga:21.5 kg
Waga czesci zamontowanych na wózku:170 g

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.