{

QUICKIE Neon²Wózek ze składaną ramą

Indywidualista z osobowością

Indywidualista z osobowością

Znany ze swojej wrzechstronności

Zasadniczym elementem wózka Neon2 jest wzmocniona, unikatowa rama. Stabilny krzyżak oraz rury pod siedziskiem zapewniają wózkowi sztywność w czasie jazdy dzięki zredukowaniu elastyczności kół w ruchu – wszystko to bez utraty zalet, jakie daje składana rama. Unikalna rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. Odchylane podnóżki ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z wózka, można je również zdemontować. Z dodatkową opcją składania oparcia do połowy otrzymujemy wyjątkowo kompaktowy zestaw, który zmieści się nawet do bardzo małego auta. Trwała, aluminiowa oś umożliwia prostą regulację wysokości tylnej części siedziska oraz dostosowanie środka ciężkości. Wózek łatwo dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na temat dostępnych opcji znajduje się na formularzu zamówienia Neon2.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
Crash Tested
Unikatowa rama otwarta

Unikatowa rama otwarta

Unikatowa rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. Odchylane podnóżki ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z wózka, można je również zdemontować. Z dodatkową opcją składania do połowy otrzymujemy wyjątkowo kompaktowy zestaw, który zmieści się nawet do bardzo małego samochodu.

Style i kolory

Style i kolory

Dopasuj wózek Neon2 do swojego gustu i temperamentu - wybieraj spośród 32 przyciągających wzrok kolorów ramy. 

Zapewnij sobie oryginalny wygląd wybierając 1 z 5 kolorów stylowych widełek i obręczy kółek przednich.

Jeszcze bardziej podkreśl swój styl dopasowując kolor obręczy i piasty kół tylnych (24") - do wyboru są trzy anodyzowane kolory (czerwony, niebieski i pomarańczowy).
 

Praktyczny i przenośny z odchylanymi podnóżkami

Praktyczny i przenośny z odchylanymi podnóżkami

Odchylane podnóżki ułatwiają siadanie i zsiadanie z wózka. Neon2 po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca co umożliwia jeszcze łatwiejszy transport wózka w samochodzie. 

Znany ze swojej wszechstronności

Znany ze swojej wszechstronności

1. Kąt nachylenia oparcia - odpowiedni kąt oparcia jest ważny dla przyjęcia prawidłowej pozycji.

2. Środek ciężkości - umożliwia różny styl jazdy, od bardzo aktywnego do biernego.

3. Wysokość tylnej części siedziska - dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. 

Umów się na pokaz QUICKIE Neon² już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Szerokość siedziska:300mm – 500 mm
Głębokość siedziska:340mm – 500 mm
Wysokosc siedziska z przodu:350mm – 570 mm
wysokość siedziska z tyłu:330mm – 530 mm
Wysokosc oparcia:250mm – 475 mm
Kat pochylenia oparcia:75° do 103° w skokach co 4°
Pochylenie kól:0° / 2°/ 4°
Kolory:24
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:140 kg
Całkowita waga:od 11 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie