WÓZKI SPORTOWE / RGK / Wózki sportowe / RGK Club Sport

RGK Club SportWózek sportowy

Solidna konstrukcja, nieograniczone możliwości

Najwyższej jakości wózek do tenisa, idealnie dopasowany do Ciebie, dzięki czemu wykorzystasz w pełni swoje przygotowanie treningowe. Spersonalizowany i skonstruowany dla Ciebie, z opcjonalnym ochraniaczem goleni, umożliwi szybką reakcję na mocne odbicie przeciwnika. 

Umów sie na pokaz
Wózek sportowy RGK - Club Sport
Regulowany środek ciężkości

Regulowany środek ciężkości

Regulowany środek ciężkości, kółko anty-wywrotne z szybkozłączką i regulowaną wysokością zapewnią Ci optymalne korzystanie z wózka i pozwolą dać z siebie wszystko!
 

Zintegrowany ofensywny zderzak

Zintegrowany ofensywny zderzak

Zawsze gotowy do gry! Wózek wyposażony jest w ofensywny zderzak, osłony boczne i odboje.

Regulowany podnóżek

Regulowany podnóżek

Podnóżek z regulacją wysokości i kąta pozwala na indywidualne dopasowanie wózka dla każdego użytkownika (zawodnika) by mógł zwyciężać w swojej dyscyplinie. 

Umów się na pokaz RGK Club Sport już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Szerokość siedziska:340, 370, 400, 440 mm
Głębokość siedziska:300, 330, 360, 390, 430 mm
Wysokosc siedziska z przodu:480, 500, 530 mm
wysokość siedziska z tyłu:400, 420, 440, 530 mm
Pochylenie kól:18º
Kolory:23
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:125 kg
Całkowita waga:od 10 do 13,5 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.