{

RGK Grand Slam XWózek sportowy

Wózek tenisowy nowej generacji

Wózek tenisowy RGK GrandSlam X

Przyszłość jest tutaj. Kwantowy skok w designie, GrandSlam X to idealne połączenie nowej technologii i materiałów. W swej istocieten wózek ma unikalną, pionierską oś z włókna węglowego, dzięki czemu jest znacznie sztywniejszy i lżejszy. Konstrukcja ramy TRI-FRAME ma ogromny wpływ na dystrybucję energii podczas gry. Dzięki perfekcyjnej wydajności i responsywności, jaką posiada GrandSlam X, z pewnością nie będziesz już mógł winić wózka.

Poproś o broszurę
Wózek tenisowy RGK GrandSlam X
Technologia AirTech

Technologia AirTech

 • Nowa regulowana tapicerka siedziska z siateczką, w tym niskoprofilowe tytanowe klamry
 • Regulowane naprężenie oparcia i środkowej wkładki, w tym siatkowe panele osłonowe i niskoprofilowe tytanowe klamry, dla lepszego podparcia i pozycjonowania
 • Oddychający materiał zapewnia przewiew
 • Lekka i wytrzymała tapicerka dla długowieczności z boczkami wzmocnionymi kevlarem
Osłony boczne z włókna węglowego

Osłony boczne z włókna węglowego

W RGK GrandSlam X udało się zaoszczędzić do 100 g całkowitej masy dzięki przejściu z aluminium na włókno węglowe. Ten wózek tenisowy jest dostarczany ze specjalistycznym ramieniem bocznym CNC, wykonywanym za każdym razem na miarę, co pozwala na tworzenie dowolnych kształtów i zapewnia piękną krawędź, która jest prawie niemożliwa do uzyskania podczas pracy z włóknem węglowym.

 Prosta oś z włókna węglowego

Prosta oś z włókna węglowego

RGK GrandSlam X ma oś z włókna węglowego, która zwiększa sztywność wózka, ponieważ jest 8 razy mocniejsza niż aluminium. Zmiana materiałów również znacznie zmniejszyła wagę. Oś jest przymocowana do ramy, a nie spawana. Zapewnia to precyzyjne dostrojenie do wewnątrz i na zewnątrz po zbudowaniu i sprawia, że ​​wózek toczy się absolutnie idealnie.

Opcje ramy

Opcje ramy

 • Stała lub regulowana pozycja podnóżka
 • Pojedyncze lub podwójne zabezpieczenie przed przewróceniem
 • Stałe lub wyjmowane zabezpieczenie przed przewróceniem
 • Wybór różnych typów przednich skrzydeł

Tri-Frame

TRI-FRAME to zupełnie nowy projekt, który lepiej rozprowadza energię wytwarzaną podczas gry na większej liczbie sekcji wózka, dzięki czemu masz pewność, że Twój wózek wytrzyma wszystko. Zamiast polegać wyłącznie na osi, siła jest teraz rozkładana na rurę dolną, najmocniejsza część ramy.

 • Rama z aluminium 7020 klasy lotniczej, obróbka cieplna A10 w standardzie
 • Konstrukcja ramy z trójkątną ramą (TRI-FRAME), która odciąża oś, zapewniając możliwie najmocniejszy kształt
 • Dostępna konstrukcja ramy o dużej wytrzymałości
 • Wzmocnione „obszary uderzenia”, aby zapobiec uszkodzeniom podczas gry i podróży, takie jak oparcie i zabezpieczenie przed przewróceniem
 • Dostępna konstrukcja ramy o dużej wytrzymałości

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Szerokość siedziska:Maks. 500 mm
Głębokość siedziska:Maks. 500 mm
Wysokość siedziska:360-630 mm
wysokość siedziska z tyłu:360-630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:100 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.