WÓZKI SPORTOWE / RGK / Wózki sportowe / RGK Predator

RGK PredatorWózek sportowy

Zbudowany, aby wzmocnić Twoją grę

Predator to sękata bestia, doskonale przystosowana do intensywnej gry i czystej agresji na korcie, jaką rządzi rugby na wózkach. Responsywny, lekki, ale niezwykle wytrzymały wózek będzie miało idealne dopasowanie, które może zapewnić tylko szycie na miarę. Rama poddana obróbce cieplnej, główna część ramy w kształcie litery Y zapewnia doskonałe rozłożenie uderzenia i wiele opcji ramy, aby dostosować wózek do dowolnej wersji i pozycji rugby, w której grasz. Bądź potężną siłą na korcie, której wymaga Twoja gra.

Poproś o broszurę
Wózek do rugby RGK Predator
Siła w kontakcie

Siła w kontakcie

W centrum projektu wózka do rugby Predator znajduje się rama w kształcie litery Y. Wzmocniona dolna rama i standardowe aluminium poddane obróbce cieplnej sprawiają, że Predator to solidny wózek do rugby, zaprojektowany tak, aby wytrzymać agresywny kontakt z ciałem stałym, zapobiegając uszkodzeniom podczas gry i podróży, jednocześnie zwiększając żywotność.

Niezrównana wydajność

Niezrównana wydajność

W modelu Predator włączyliśmy technologię i know-how, których używamy w naszych wózkach do koszykówki. Rezultatem jest oszałamiająca poprawa zwinności i wydajności bez uszczerbku dla siły.

Predator jest standardowo wyposażony w sworzeń osi 5/8”, aby zwiększyć wytrzymałość, trwałość, łatwość transportu i przyspieszyć wymianę opon,  ręcznie wykonany dopracowany do perfekcji, która zapewnia minimalny opór i idealne przechylenie.

Technologia sportowa Airtech

Technologia sportowa Airtech

Wózek do rugby Predator  jest standardowo wyposażony w technologię Air Tech.

  • Oddychający materiał zapewniający przewiew
  • Trójwarstwowy materiał dla maksymalnej wytrzymałości i wsparcia
  • Regulowane paski napinające dla lepszego wsparcia i pozycjonowania
  • Lekka i wytrzymała tapicerka dla długowieczności z boczkami wzmocnionymi kevlarem

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:125kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie