ZIPPIE VoyageWózek spacerowy

Spacerem przez życie!

Spacerem przez życie!

Uniwersalny Zippie Voyage jest wyrobem medycznym łączącym funkcjonalność wózka spacerowego Baby Joger z wyjątkowo uniwersalnym siedziskiem dla rosnących dzieci oraz jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku. Wszystko to sprawia, że jest to intuicyjny, prosty w obsłudze wózek spacerowy, zapewniający dziecku to, co najlepsze. 

Popros o broszure OPCJE I CENY
Crash Tested ZIPPIE Voyage Wózek spacerowy
Siedzenie dla rosnących dzieci!

Siedzenie dla rosnących dzieci!

Dla Zippie Voyage najważniejsza jest dbałość o prawidłowy wzrost dziecka, by maluch zdrowo się rozwijał. 

Posiada jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku, w której skład wchodzą m.in.: zagłówek, uprzęż piersiowa JAY, oparcie z regulowaną wysokością, peloty boczne, peloty biodrowe, siedzisko z regulowaną wysokością i szerokością, stabilizujący pas biodrowy JAY, klin, podnóżek z regulacją wysokości i kąta nachylenia, opcjonalne paski na stopy i uchwyty na buty. 

Prosta regulacja odchylenia

Prosta regulacja odchylenia

Pozycje odchylona i półleżąca ułatwiają karmienie, trawienie, oddychanie i orientację wzrokową. Any ustawić pozycję odchyloną (zakres 350°) oraz leżącą (do 180°)  w wózku Zippie Voyage, wystarczy użyć hamulca, znajdującego się za oparciem. 

Adapter siedziska z zatrzaskiem

Adapter siedziska z zatrzaskiem

Szybko i wygodnie jednym ruchem zamontujesz i zdemontujesz siedzisko wózka spacerowego. Dzięki temu jego transport jest prosty, a wózek mieści się nawet do niewielkiego auta. 

//Łatwa zmiana ustawienia siedziska
Ustaw siedzisko przodem do siebie, aby mieć kontakty z dzieckiem lub przodem do kierunku jazdy, by dziecko mogło oglądać otoczenie.

// Adapter siedziska z zatrzaskiem
Dzięki adapterowi montaż i demontaż siedziska jest bardzo prosty. Prowadnice pomagają ustawić siedzisko w odpowiednim położeniu, a słyszalne kliknięcie wskazuje, że siedzenie zostało bezpiecznie zamontowane. 

Opatentowana technologia szybkiego składania

Opatentowana technologia szybkiego składania

Jednym pociągnięciem składa się do bardzo kompaktowej formy, aby można było szybko wyruszyć w drogę. Złożony stelaż zachowuje równowagę i daje się łatwo przytrzymać, umożliwiając zachowanie naturalnego położenia ramion. 

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Calkowita szerokosc:63 cm
Calkowita wysokosc:98 - 105 cm
Szerokosc siedziska:24 - 30 cm (z wkładkami wewnętrznymi 15.5 cm) - bez tapicerki
Glebokosc siedziska:20 - 34 cm (bez tapicerki)
Wysokosc siedziska:59 - 66 cm (3 możliwe wysokości - 59/62/66 cm)
Pochylenie siedziska:100º (80º do 180º)
Wysokosc oparcia:41 - 61 cm (bez tapicerki)
Odchylane oparcie:100º (80º do 180º)
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:34 Kg
Calkowita waga:12 kg (waga podstawy)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie