{

Gemino 30 CarbonLekki balkonik czterokołowy

Lekki balkonik klasy premium o wadze 5,6 kg do aktywnego stylu życia.

Lekki balkonik klasy premium o wadze 5,6 kg do aktywnego stylu życia.

Gemino 30 Carbon to lekki składany balkonik 4-kołowy o wadze 5,6 kg o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Dzięki doskonałej wydajności w pomieszczeniach i na zewnątrz jest idealnym towarzyszem codziennego życia i podróży.

Włókno węglowe charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością połączoną z niską wagą, dlatego jest stosowany wszędzie tam, gdzie produktowi stawiane są wysokie wymagania. Pomimo bardzo niskiej wagi, Gemino 30 Carbon jest wyjątkowo stabilny i zawsze zapewnia bezpieczną jazdę w pomieszczeniach i na zewnątrz. Nawet bruk lub nierówne ścieżki nie stanowią problemu!

Poproś o broszurę
Gemino 30 Carbon skłądany balkonik z włókna węglowego
Łatwo składa się do transportu.

Łatwo składa się do transportu.

Dzięki opatentowanemu systemowi składania balkonik Gemino 30 Carbon składa się do niewielkich rozmiarów i automatycznie blokuje na miejscu (nie są wymagane żadne elementy mocujące). W połączeniu z niewielką wagą balkonik można łatwo podnieść i schować – w razie potrzeby nawet jedną ręką!

Twój wierny towarzysz w domu i na zewnątrz.

Twój wierny towarzysz w domu i na zewnątrz.

Potrzebujesz przerwy? Zabudowane siedzisko w połączeniu z oparciem i dużą przestrzenią pozwala na komfortowy wypoczynek wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. Po prostu oprzyj się i zrelaksuj.

Manewry w ciasnych przestrzeniach.

Manewry w ciasnych przestrzeniach.

Przy szerokości zaledwie 800 mm. możesz z łatwością poruszać się w wąskich i małych przestrzeniach. Możesz także bezpiecznie manewrować w jeszcze ciasniejszych miejscach, częściowo składając balkonik.

Komfortowe chodzenie.

Komfortowe chodzenie.

Lekki balkonik Gemino 30 Carbon został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i przyjemności. Przy szerokości zaledwie 800 mm możesz z łatwością poruszać się po wąskich i małych przestrzeniach. Dzięki łatwej regulacji wysokości z funkcją pamięci ergonomiczne uchwyty do pchania są zawsze we właściwej pozycji. Ponadto anatomicznie ukształtowane uchwyty zapewniają dodatkowy komfort i wsparcie podczas użytkowania.

Maksymalne bezpieczeństwo.

Maksymalne bezpieczeństwo.

Stabilna rama i doskonałe hamulce zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, dzięki czemu możesz czuć się pewnie z Gemino 30 Carbon. Jest również dostępny z opcjonalnym zestawem odwróconych hamulców lub systemem obsługi jedną ręką. Wychodzisz w nocy? Sześć odblasków ze wszystkich stron zapewnia widoczność w ciemności. A dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz dodać opcjonalne oświetlenie.

Wheelchair Wheelchair Frame

Łatwa personalizacja.

Gemino 30 Carbon ma 8 wariantów kolorystycznych przykryć na torbę do wyboru. Masz dość tego samego stylu? Po prostu zmień pzrykrycie na kolor, który Cię wyróżnia. Ciesz się życiem i wyrażaj siebie dzięki Gemino 30 Carbon!

  • Niebieski
  • Alcantara Black
  • Graphite Grey
  • Mint Green
  • Zielony
  • Czerwony
  • Rózowy
  • Czarny polyskujacy

Ze względu na ograniczenia ekranów odwzorowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru lakieru lub materiału tapicerki.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:800 mm
Całkowita wysokość:780 - 1000 mm (30); 730 - 880 mm (30 M)
Całkowita długość:850 mm
Wysokość po złożeniu:800 m (30); 760 mm (30 M)
Długość po złożeniu:650 mm
Szerokość po złożeniu:230 mm
Wysokość siedziska:620 mm (30); 550 mm (30 M)
Promień skrętu:840 mm
Szerokość miedzy rączkami do prowadzenia:470 mm
Rozmiar koła tylnego:200 x 36 mm
Rozmiar koła przedniego:200 x 36 mm
Wzrost uzytkownika:1500 - 2000 mm (30); 1350 - 1700 mm (30 M)
Waga
Maksymalna waga użytkownika:150 kg (30); 130 kg (30 M)
Całkowita waga:5.6 kg (30); 5.4 kg (30 M)
Maksymalne obciążenie koszyka:5 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.