{

Gemino 30 ComfortBalkonik do użytku na zewnątrz

Maksymalna zwrotność w domu z doskonałą wydajnością na zewnątrz.

Wysoka zwrotność w pomieszczeniach z wydajnością na zewnątrz

Rollator Gemino 30 Comfort jest kompaktowy i naprawdę lekki,a przy tym bardzo stabilny. Dzięki wyjątkowo dużym miękkim kołom i pięknym obręczom możesz chodzić wygodnie i bezpiecznie. Spacerując po ulicach starego miasta lub po prostu przekraczając progi w swoim domu, z Gemino 30 Comfort to żaden problem! Gemino 30 Comfort to idealny balkonik do domu, ale także do użytku na zewnątrz.

Poproś o broszurę
Niezwykle zwinny w pomieszczeniach z doskonałą wydajnością na zewnątrz

Niezwykle zwinny w pomieszczeniach z doskonałą wydajnością na zewnątrz

Lekki balkonik Gemino 30 Comfort łączy w sobie wyjątkową zwrotność Gemino 30 w pomieszczeniach z doskonałą wydajnością Gemino 60 na zewnątrz. Gemino 30 Comfort to nie tylko pomoc w chodzeniu. Lekka konstrukcja, funkcjonalność, wysokiej jakości materiały w połączeniu z doskonałymi i komfortowymi właściwościami jezdnymi sprawiają, że Gemino 30 Comfort jest idealnym balkonikiem do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Wędrówki z najwyższym komfortem

Wędrówki z najwyższym komfortem

Dzięki lekkiemu balkonikowi Gemino 30 Comfort możesz wygodnie chodzić po każdej powierzchni. Duże, amortyzujące koła zapewniają łatwe pokonywanie przeszkód. Dzięki bardzo dużym kołom doświadczasz o 20% większego komfortu.

Mocny i stylowy kosz na bagaż

Mocny i stylowy kosz na bagaż

Kosz na bagaż, który jest dostarczany z balkonikiem, ma wyjątkowo długie uchwyty i jest łatwy w obsłudze jedną ręką. Można  go również łatwo przymocować za pomocą systemu zatrzaskowego. Kosz może z łatwością pomieścić 10 kg bagażu i jest dostępny w kolorach czarnym, szarym, brązowym, niebieskim i różowym.

Szeroka gama akcesoriów i opcji

Szeroka gama akcesoriów i opcji

Lekki balkonik Gemino 30 Comfort jest dostępny w dwóch rozmiarach ramy (30 i 30 M) i oczywiście  można go w pełni regulować! Potrzebujesz kosz, parasol, wygodne podparcie pleców czy  oświetlenie? Wybierz opcje, które odpowiadają Twoim potrzebom i aktywnemu trybowi życia!

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:600 mm
Całkowita wysokość:800 - 1020 mm
Całkowita długość:680 mm
Wysokość po złożeniu:820 mm
Długość po złożeniu:650 mm
Szerokość po złożeniu:230 mm
Wysokość siedziska:640 mm
Promień skrętu:880 mm
Szerokość miedzy rączkami do prowadzenia:470 mm
Rozmiar koła tylnego:230 x 40 mm
Rozmiar koła przedniego:230 x 40 mm
Wzrost uzytkownika:1500 - 2000 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:150 kg
Całkowita waga:7.7 kg
Maksymalne obciążenie koszyka:10 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.