{

Gemino 30 ParkinsonLekki balkonik czterokołowy

Balkonik z wyboru dla osób z chorobą Parkinsona.

Balkonik specjalnie zaprojektowany dla osób z chorobą Parkinsona.

Niektórzy ludzie potrzebują dodatkowej pomocy, aby móc bezpiecznie chodzić. Jeśli masz chorobę Parkinsona, możesz być jedną z tych osób. Opracowaliśmy blakonik z myślą o Tobie, z funkcjami w pełni dostosowanymi do Twoich konkretnych potrzeb. Z Gemino 30 Parkinson wyjdziesz bezpiecznie i pewnie!

Poproś o broszurę
Regulowany hamulec spowalniający zapewnia stałe tempo chodzenia

Regulowany hamulec spowalniający zapewnia stałe tempo chodzenia

Lekki balkonik Gemino 30 Parkinson jest wyposażony w spowalniający hamulec, który zapewnia dodatkowy opór i pomaga chodzić w stałym tempie. Potrzebujesz więcej lub mniej oporu? Jego poziom można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki zwrotnemu układowi hamowania

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki zwrotnemu układowi hamowania

Zwrotny układ hamulcowy to kolejna wspaniała cecha Gemino 30 Parkinson: balkonik natychmiast przestaje się poruszać po zwolnieniu hamulca. Zwiększa to Twoje bezpieczeństwo, jeśli podczas chodzenia doświadczasz „zmrożenia” – kiedy masz wrażenie, że Twoje stopy są przyklejone do podłoża.

Urządzenie laserowe pomaga przezwyciężyć efekt zamrożenia

Urządzenie laserowe pomaga przezwyciężyć efekt zamrożenia

Linia laserowa może pomóc Ci wrócić do chodzenia, jeśli doznasz efektu zamrożenia. Za pomocą tego specjalnego balkonika można aktywować linię laserową, naciskając przycisk na uchwytach do pchania. Koncentrując się na linii, która pojawia się na ziemi, możesz następnie nad nią przejść – i ponownie zacząć się poruszać.

Łatwy do przechowywania i transportu

Łatwy do przechowywania i transportu

Unikalny system składania Gemino ułatwia przechowywanie i transport, podobnie jak fakt, że waży zaledwie 7,1 kg. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń do przechowywania, wszystko, co musisz zrobić, to jeszcze bardziej zmniejszyć rozmiar balkonika, ustawiając uchwyty w najniższej pozycji.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:600 mm
Całkowita wysokość:780 - 1000 mm
Całkowita długość:650 mm
Wysokość po złożeniu:800 mm
Długość po złożeniu:650 mm
Szerokość po złożeniu:230 mm
Wysokość siedziska:620 mm
Promień skrętu:840 mm
Szerokość miedzy rączkami do prowadzenia:470 mm
Wzrost uzytkownika:1500 - 2000 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:130 kg
Całkowita waga:7.6 kg
Maksymalne obciążenie koszyka:5 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.