{

Gemino 60Balkonik do użytku na zewnątrz

Balkonik zapewniający najwyższy komfort i bezpieczeństwo - w każdym terenie!

Balkonik przeznaczony do aktywnego użytkowania na zewnątrz i najwyższego komfortu. Lekki i solidny.

Chodźmy! Gemino 60 to idealny towarzysz Twojego aktywnego stylu życia – lekki i solidny. Dzięki wyjątkowo dużym, miękkim kołom, ten outdoorowy balkonik umożliwia wygodne i bezpieczne chodzenie, również po nierównym terenie. Spacerujesz brukowanymi uliczkami starego miasta, spacerujesz po lesie lub po prostu przekraczasz progi w swoim domu? Z Gemino 60 wszystko będzie o wiele łatwiejsze!

Poproś o broszurę
Balkonik Gemino 60
Ultimate comfort rollator design

Ultimate comfort rollator design

Solidny blakonik Gemino 60 jest przeznaczony do aktywnego użytku na zewnątrz, ale jest również praktycznym towarzyszem w pomieszczeniach. Lekki, a przy tym solidny jak skała. Wysokiej jakości materiały i wyjątkowo duże, miękkie koła zapewniają wygodę podczas chodzenia. Duży rozstaw osi zapewnia maksymalną stabilność, oferując jednocześnie dodatkową przestrzeń do chodzenia i bardzo przestronne siedzenie. Dużo rzeczy do noszenia? Praktyczny kosz przenosi do 10 kg. Naturalnie ten balkonik również łatwo się składa – dla kompaktowego przechowywania i łatwego transportu.

Maksymalne bezpieczeństwo. Gdziekolwiek pójdziesz.

Maksymalne bezpieczeństwo. Gdziekolwiek pójdziesz.

Gdziekolwiek się wybierasz, z Gemino 60 poczujesz się pewnie. Jego solidna, bardzo szeroka i długa rama wraz z dużymi kołami zapewniają doskonałą stabilność i bezpieczeństwo, także na nierównym terenie. Krawężniki, kostka brukowa, leśna ścieżka czy po prostu próg w Twoim domu? Z tym balkonikiem terenowym z łatwością pokonasz praktycznie każde wyzwanie. I oczywiście poradzi sobie również z dodatkową wagą.

Szeroka gama akcesoriów do aktywnego stylu życia

Szeroka gama akcesoriów do aktywnego stylu życia

Terenowy balkonik Gemino 60 jest dostarczany z pełną gamą atrakcyjnych akcesoriów. Stylowa torba, wygodne oparcie pleców czy lampka zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo podczas nocnego wyjścia? Wybierz opcje dopasowane do Twoich potrzeb i aktywnego stylu życia!

100% balkonik Gemino

100% balkonik Gemino

Dzięki Gemino 60 otrzymujesz wszystkie kluczowe funkcje naszego wielokrotnie nagradzanego balkonika Gemino 30. Łatwa regulacja wysokości rączek z funkcją pamięci, unikalny system składania, doskonałe hamulce i zintegrowane odblaski – to tylko kilka z nich. Lekka aluminiowa rama jest dostępna w dwóch rozmiarach. Wybierz rozmiar, który Ci odpowiada i ciesz się 100% komfortem, bezpieczeństwem i designem.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:640 mm
Całkowita wysokość:760 - 950 mm
Całkowita długość:740 mm
Wysokość po złożeniu:840 mm
Długość po złożeniu:740 mm
Szerokość po złożeniu:230 mm
Wysokość siedziska:620 mm
Promień skrętu:950 cm
Szerokość miedzy rączkami do prowadzenia:510 mm
Wzrost uzytkownika:1500 - 2000 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:150 kg
Całkowita waga:8.8 kg
Maksymalne obciążenie koszyka:10 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.