{

Gemino 60 WalkerBalkonik do użytku na zewnątrz

Ambonka dla optymalnego wsparcia i stabilności - wewnątrz i na zewnątrz!

Ambonka zaprojektowany z myślą o optymalnym wsparciu i stabilności - wewnątrz i na zewnątrz!

Dużo wychodzisz? Dzięki Gemino 60 Walker zyskujesz to, co najlepsze z obu światów: wygodną charakterystykę toczenia i stabilność Gemino 60 oraz dodatkowe wsparcie i bezpieczeństwo, których można oczekiwać od „walkera”. Dostosuj podpórki przedramienia i uchwyty do pchania, aby dopasować je do swoich potrzeb i ciesz się większą swobodą w pomieszczeniach i na zewnątrz. Oczywiście możesz również użyć tego lekkiego bakonika do dłuższego treningu chodu.

Poproś o broszurę
GEMINO 60 Walker
100% balkonik Gemino

100% balkonik Gemino

Dzięki Gemino 60 Walker zyskujesz wszystkie kluczowe funkcje naszego wielokrotnie nagradzanego balkonika Gemino 30. Wybierz jeden z 2 rozmiarów ramy wraz z praktycznymi akcesoriami i ciesz się 100% komfortem, bezpieczeństwem i designem.

Regulowane podpórki przedramienia dla większej stabilności

Regulowane podpórki przedramienia dla większej stabilności

Ten lekki balkonik ma podpórki przedramienia ze zintegrowanymi uchwytami do pchania i hamulcami - zaprojektowanymi z myślą o optymalnym podparciu i stabilności oraz łatwej obsłudze. Dopasuj do swojego wzrostu i ciesz się wygodną pozycją chodzenia.

Wygodne i bezpieczne użytkowanie na zewnątrz

Wygodne i bezpieczne użytkowanie na zewnątrz

Gemino 60 Walker to jedyny „chodzik medyczny” na rynku przetestowany i zatwierdzony do użytku na zewnątrz. Solidna konstrukcja ramy w połączeniu z bardzo dużymi miękkimi kołami pozwala na wychodzenie z domu w całkowitym komforcie i bezpieczeństwie. Brukowane uliczki czy progi w Twoim domu? Z Gemino 60 Walker z łatwością pokonasz każdą przeszkodę.

Idealny towarzysz do treningu chodu

Idealny towarzysz do treningu chodu

Balkonik Gemino 60 Walker jest doskonałym partnerem treningowym, jeśli chcesz ponownie nauczyć się chodzić. Ergonomicznie zaprojektowane podpórki na przedramiona zapewniają wsparcie i stabilność, której potrzebujesz. A dzięki dużym kołom i solidnej konstrukcji ramy możesz również bezpiecznie poruszać się na zewnątrz.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:640 mm
Całkowita wysokość:895 - 1155 mm
Całkowita długość:740 mm
Wysokość po złożeniu:1090 mm
Długość po złożeniu:740 mm
Szerokość po złożeniu:355 mm
Wysokość siedziska:620 mm
Promień skrętu:950 mm
Szerokość miedzy rączkami do prowadzenia:280 mm
Wzrost uzytkownika:1350 - 2000 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:130 kg
Całkowita waga:11.8 kg
Maksymalne obciążenie koszyka:10 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.