25.09.2023

Z przyjemnością informujemy, że wózek RGK Veypr Sub4 zdobył prestiżową nagrodę Harding Award for Product Innovation na kanadyjskiej konferencji 2023 Seating & Mobility Conference w Toronto.

RGK Veypr Sub4 został wybrany przez uczestników i odwiedzających jako najbardziej innowacyjny produkt spośród wszystkich produktów prezentowanych przez 48 wystawców z najlepszych firm w branży

RGK Veypr Sub4 to pierwszy na świecie wózek wykonany na miarę z włókna węglowego dzięki nowemu, opatentowanemu i pionierskiemu procesowi produkcyjnemu inspirowanemu technologią F1. Włókno węglowe słynie z wyjątkowego stosunku wytrzymałości do masy, więc chociaż ten wózek jest ultralekki, jest również niezwykle wytrzymały, aby zapewnić płynną, ale sztywną jazdę. Wózek RGK Veypr Sub4 jest naprawdę szyty na miarę i precyzyjnie dostosowuje się do specyficznych wymagań danej osoby, wykonując ponad 30 indywidualnych pomiarów z dokładnością co do milimetra, wraz z komponentami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb, przesuwając do granic możliwości optymalizację postawy, wydajności i komfortu, jak żaden inny. Z wagą transportową zaczynającą się od 3,3 kg i wagą ramy 2,4 kg, RGK Veypr Sub4 jest najlepszym wózkiem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia i wdzięczni za uznanie, jakie otrzymał RGK Veypr Sub4.

news-rgk-award.jpg

Kanadyjska konferencja dotycząca siedzisk i mobilności CSMC
Canadian Seating & Mobility Conference to najważniejsze wydarzenie edukacyjne dla profesjonalistów z branży siedzeń, mobilności i technologii rehabilitacyjnych z całej Kanady. Odbywające się co roku w Delta Hotels by Marriott - Toronto Airport & Conference Centre, CSMC oferuje możliwości edukacyjne i networkingowe, które łączą firmy, producentów i ekspertów branżowych, aby mogli dzielić się i uczyć o najnowszych osiągnięciach w branży. Ponad 600 profesjonalistów z całej Kanady zajmujących się siedzeniami, mobilnością i kompleksową technologią rehabilitacji uczestniczy w tym wydarzeniu i spotyka się osobiście ze swoimi rówieśnikami.  

O Sunrise Medical: Zaangażowana w poprawę jakości życia ludzi, firma Sunrise Medical jest światowym liderem w dziedzinie innowacji, produkcji i dystrybucji zaawansowanych urządzeń i rozwiązań wspomagających mobilność. Rozprowadzane w ponad 130 krajach pod 17 własnymi markami, kluczowe produkty obejmują wózki manualne i elektryczne,  skutery, produkty wspomagające, pediatryczne urządzenia mobilne i terapeutyczne, systemy siedzisk i pozycjonowania oraz pomoce do codziennego życia. Działająca w 23 krajach Sunrise Medical Group ma siedzibę w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.sunrisemedical.com