{

Magic Mobility Magic 360wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Od wewnątrz do jazdy w terenie. Wolność w każdym kierunku - Magic 360

Wózek elektryczny z napędem terenowym

Magic Mobility Magic 360, zaprojektowany, wyprodukowany i opracowany w sercu Australii, Magic Mobility wniósł 25 lat doświadczenia z wózkami terenowymi, aby dostarczyć pierwszy na świecie elektryczny wózek elektryczny do codziennego użytku z prawdziwymi możliwościami terenowymi.

Wystarczająco kompaktowy, aby poruszać się po domu i pełen technologii terenowej, która zabierze Cię tam, gdzie chcesz.

Umów sie na pokaz
Crash Tested Magic Mobility Magic 360 | Wózek elektryczny

Wnętrze spotyka się z terenem

Od 25 lat Magic Mobility produkuje, projektuje i rozwija wózki elektryczne All-Terrain. Cała wiedza została włożona w Magic 360. Podwozie, zawieszenie, silniki, koła napędowe i akumulatory zostały opracowane z myślą o osiągach w terenie, to jest w naszym DNA.

Gotowy na wszystko

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w dziedzinie wózków elektrycznych terenowych Magic Mobility Magic 360 przesuwa granice tego, co może osiągnąć wózek do codziennego użytku. Technologia zaczerpnięta bezpośrednio z portfolio produktów Magic Mobility oznacza, że Magic 360 poradzi sobie ze wszystkim, co stanie mu na drodze.

  • Unikalne w Magic Mobility Magic 360 koła Crossover zapewniają niezrównaną kombinację osiągów wewnątrz i na zewnątrz. Wystarczająco mały, aby poruszać się po domu, a jednocześnie zaprojektowany do jazdy w terenie. Pokonanie największego wyzwania ze standardowymi kołami napędowymi, ugrzęźnięcie w błocie.

  • Magic Mobility Magic 360, zaprojektowany, aby dotrzeć tam, gdzie potrzebujesz, tak wygodnie i łatwo, jak to tylko możliwe. Regulowane sprężyny znajdują się na każdym ramieniu kółek, aby amortyzować każdą nierówność na drodze, a ponieważ wszystkie poruszają się niezależnie, gdy jeden pokonuje przeszkodę, pozostałe trzy utrzymują wózek poziomo i stabilnie. Nawet przy niskich prędkościach!

  • Kontrola i moc, kiedy jej potrzebujesz! Standardowo Magic Mobility Magic 360 jest zasilany przez 4-biegunowe silniki o mocy 800 W (w porównaniu z 450 W w Q700M) i prędkości 10 km/h, które zapewniają moment obrotowy 68 nm! Ten poziom momentu obrotowego zapewnia wysoką wydajność, gdy jest to wymagane, szczególnie podczas jazdy w terenie po nierównym terenie, a także pozwala użytkownikowi z łatwością pokonywać przeszkody przy niższych prędkościach.

Gotowy na wszystko

Pasuje do Twojego życia

Najbardziej wszechstronny i kompaktowy wózek na świecie z możliwością jazdy w terenie. Dopasowany do świata, w którym żyjesz, Magic 360 pozwala Ci wybrać takie życie, jakiego pragniesz. Kompaktowa obudowa bezproblemowo dopasowuje się do otoczenia domu, pracy lub szkoły, zapewniając prawdziwą swobodę 360°.

Siedzisko dla dzieci i dorosłych

System siedzisk Magic Mobility Magic 360 pochodzi bezpośrednio z naszej oferty wózków All-Terrain. Specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom użytkowania w terenie. Wysoce wytrzymałe siedzisko pozwala jechać wszędzie, gdzie chcesz, z absolutnym spokojem, a także rośnie od 12 do 22 cali, dzięki czemu jest idealne dla dzieci i dorosłych. W połączeniu z wygodnym i wspierającym siedzeniem MPS, a także całą gamą funkcji elektrycznych, aby zaspokoić Twoje potrzeby od najbardziej podstawowych po najbardziej złożone.

Zaprojektowany do życia w podróży

Twój  wózek elektryczny musi pasować do Twojego stylu życia, a Magic 360 oferuje szeroką gamę opcji i akcesoriów, które to umożliwiają. Twój wózek. Twój wybór.

  • Pożegnaj się z czekaniem lub jazdą ze zmniejszoną prędkością na podniesionym siedzisku. Dzięki technologii C-Me siedzisko Magic Mobility Magic 360 możesz podnieść do 300 mm i jednocześnie jechać z prędkością do 4,8 km/h! Teraz możesz nadążać za znajomymi w ich tempie i być na poziomie oczu za naciśnięciem jednego przycisku (bez konieczności zatrzymywania się!)

  • Chowany sworzeń dokujący Magic Mobility Magic 360 daje swobodę prowadzenia samochodu, kiedy tylko chcesz! Sworzeń dokujący obsługujesz za pomocą joysticka, po prostu naciskając przycisk, aby zapewnić swobodę ruchu. Sworzeń dokujący blokuje wózek na miejscu, dając Ci większą pewność.

  • Magic Mobility Magic 360 został w pełni przetestowany zderzeniowo i przeszedł testy z mocowaniami na pasach, Q-Strint i dokowaniem Dahl zgodnie z normą ISO ISPO 7176-19:2008, co zapewnia spokój ducha podczas podróży na wózku.

Umów się na pokaz Magic Mobility Magic 360 już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:610 - 660 mm
Szerokość siedziska:305 - 560 mm
Wysokość siedziska:430 - 480 mm
Głębokość siedziska:305 - 560 mm
Pochylenie siedziska:0° - 9°
Elektrycznie pochylane siedzisko:0° - 50°
Winda:300 mm
Dlugosc podudzia LLL:180 - 430 mm
Wysokosc oparcia:405 - 510 mm
Kat pochylenia oparcia:0° - 15°
Odchylane oparcie:0° - 160°
Wysokosc podlokietnika:220 - 370 mm
Promień skrętu:1230 mm
Castor Wheel:8"
Drive Wheel:14"
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:35 km
Wybór predkosci:10 km/h
Akumulatory:70 Ah
Maksymalny kat podjazdu:10° (17.5%)
Maksymalna wysokosc kraweznika:100 mm
Naped:Mid-Wheel Drive
Swiatla i kierunkowskazy:Yes
Elektronika:R-Net
Całkowita waga:149 kg
Maksymalna waga użytkownika:160 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19
DAHL ApprovedTak

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.