QUICKIE Q700 M HDwózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Doskonałe wrażenia z napędem na środkowe koła dla wymagających użytkowników.

Teraz użytkownicy do 250 kg mogą cieszyć się Q700 M – ale w wersji HD (Heavy Duty). Wyposażony w nowe, wysokowydajne 4-biegunowe silniki, Q700 M HD zapewnia taką samą wydajność na zewnątrz jak Q700 M bez konieczności zwiększania rozmiaru podstawy – dzięki czemu jest tak samo zwrotny w pomieszczeniach! Wysoce konfigurowalny i regulowany system siedziska SEDEO PRO został wzmocniony, aby pomieścić szerszy zakres szerokości i głębokości. Nawet podłokietniki i podnóżki zostały wzmocnione, a podnóżki powiększone, dzięki czemu znajdziesz idealne dopasowanie dla siebie. HD nie powinno oznaczać kompromisów — dlatego nadal możesz cieszyć się ulubionymi opcjami elektrycznymi, takimi jak pochylenie opracia lub 50⁰ przechylenia siedziska!

Poproś o broszurę
Crash Tested Elektryczny wózek QUICKIE Q700 M HD
Wydajność napędu na oś środkową, rozwinięta pod kątem HD.

Napęd na środkowe koła

Wydajność napędu na oś środkową, rozwinięta pod kątem HD.

Wzmocniony wysokowydajnymi 4-biegunowymi silnikami, ciesz się sprawdzoną stabilnością i wydajnością Q700 M - w wersji HD! Co więcej, nie zwiększa się również jego smukła podstawa 622 mm, dzięki czemu uzyskujesz tę samą zwrotność w pomieszczeniach!

  • Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej podstawie (622 mm) Q700 M HD i promieniowi skrętu 1100 mm. Możesz również łatwo zmieścić się pod stołami i uzyskać dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) z niską wysokością siedzenia od zaledwie 415 mm.

  • Dzięki technologii napęduoś srodkową,  koło napędowe w Q700 M HD jest umieszczone bezpośrednio pod użytkownikiem (dzięki czemu środkę ciężkości zanjduje się tuż na kołem napędowym). Skutkuje to większą przyczepnością w porównaniu z podstawami z napędem na przednie lub tylne koła. Dodatkowo, dzięki 14-calowemu kołu napędowemu, możesz pokonywać krawężniki do 75 mm.

  • Opcjonalny system żyroskopowej kontroli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjny napęd, mniejszą liczbę fizycznych działań wymaganych do utrzymania właściwego toru jazdy – dzięki czemu prowadzenie jest mniej wymagające (zwłaszcza w przypadku korzystania ze  sterowników specjalnych).

  • Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Mając do wyboru prędkość maksymalną 6 lub 8 km/h i akumulatory 60 lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 37,5 km.

  • Styl, to sprawa osobista — dlatego masz do wyboru 7 żywych, kolorowych akcentów, które pasują do Twojej osobowości. Dzięki ukrytym przewodom i komponentom w połączeniu z precyzyjnie dopasowaną tapicerką jest to elektryczny wózek, który zapewnia naprawdę smukłą i minimalistyczną sylwetkę pod każdym kątem. Zainspirowany jego designem, chcesz czegoś dodatkowego? Nasz zespół Built-4-Me może dostosować Twój  wózek elektryczny, aby uzyskać efektowny wyraz Ciebie. Dlaczego nie wziąć go na przejażdżkę i doświadczyć stylu w ruchu?

Siedziko elektryczne

SEDEO PRO - Solidne, konfigurowalne siedzisko.

Wzmocniony system siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wszystkie zalety wysoce konfigurowalnej ramy siedziska z szerszym zakresem regulacji szerokości i głębokości, który został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników bariatrycznych. Dodatkowo możesz rozszerzyć swoje siedzisko dzięki wielu opcjom pozycjonowania (w tym wiodącej w branży gamie poduszek i oparć JAY), aby dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

SEDEO PRO - Solidne, konfigurowalne siedzisko.

Sterowniki

Opatentowane przyciski programowalne QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym, programowalnym przyciskom QUICKIE. Możesz również przypisać drugą (długie naciśnięcie) funkcję do przycisków, aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane przyciski programowalne QUICKIE

Opcje elektryczne

Wózek elektryczny HD z opacjmi elektrycznymi.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji Q700 M HD zapewnia takie samo przechylenie siedziska - 50º jak Q700 M, dzięki czemu możesz bezpiecznie optymalizować pozycję siedzenia przez cały dzień, aby zmniejszyć nacisk, poprawić podparcie postawy i zwiększyć komfort. Alternatywnie możesz zdecydować się na pochylenie oparcia (90-130º ) i/lub elektrycznie regulowany centralnie montowany pondóżek (90-180º). Dodatkowo opcje elektryczne są dostępne za naciśnięciem jednego przycisku dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE!

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:620 - 660 mm
Całkowita długość:1070 - 1100 mm (z pondózkiem mocowanym centralnie)
Szerokość siedziska:500 - 660 mm
Głębokość siedziska:460 - 560 mm
Pochylenie siedziska:50°
Winda:N/A
Odchylane oparcie:90 - 130º
Promień skrętu:560 - 630 mm
Castor Wheel:6"
Drive Wheel:14"
Kolory:Czarny (7 akcentów kolorystycznych)
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:max. 25 km (z akumulatorami 80 Ah)
Wybór predkosci:6 & 8 kph
Akumulatory:60 Ah and 80 Ah (opcjonalnie)
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Elektronika:Kontroler R-Net
Całkowita waga:145 - 175 kg
Maksymalna waga użytkownika:250 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.