MicroPilot

Mini joystick proporcjonalny obsługiwany przeniesieniem siły

MicroPilot jest proporcjonalnym sterowaniem wózka elektrycznego. Urządzenie daje użytkownikowi możliwość sterowania 360° oraz pełną regulacją zakresu parametrów jazdy wózka (prędkość, przyspieszenie itp.). Technologia umożliwia użytkownikom przy minimalnej sile i bez wychylenia joysticka prowadzenie wózka elektrycznego. Dodatkowo regulacja czułości umożliwia precyzyjne dostrojenie kontroli do każdej osoby. Metalowa konstrukcja oferuje znaczną przewagę w zakresie trwałości. MicroPilot działa na zasadzie plug-and-play i jest kompatybilny z elektroniką większości producentów. MicroPilot wykorzystuje technologię opartą na sile: im mocniej naciskasz, tym szybciej wózek się porusza. Czułość reguluje się obracając potencjometrem za pomocą małego śrubokrętu. Obróć w prawo, aby zmniejszyć czułość. Ustawienia mieszczą się w zakresie od 10 do 50 gramów.

Umów sie na pokaz
Joystick Switch-It MicroPilot
Stolik na rękę SpaceDisk

Stolik na rękę SpaceDisk

SpaceDisk jest przeznaczony do maksymalnego pozycjonowania MicroGuide. Pozwala na montaż do podłokietnika lub w linii środkowej, a także zapewnia oparcie dłoni użytkownika. SpaceDisk zapewnia również ochronę joysticków, osłaniając korpus sterowania napędem, jednocześnie umożliwiając pełny dostęp do jazdy.

SpaceDisk obraca się na przegubie kulowym o 360°, zapewniając maksymalną regulację umiejscowienia joysticka. Pozwala to użytkownikowi na obrócenie stolika w celu umieszczenia funkcjonalnego w stosunku do odchylenia nadgarstka. W SpaceDisk można zamontować światłowodowe przełączniki trybu, idealne dla osób o bardzo ograniczonym ruchu ręki.

Uchwyt do sterowania podbródkiem/ustami

Uchwyt do sterowania podbródkiem/ustami

Chin Harness to platforma montażowa dla joysticków wózków elektrycznych. Uprząż podbródkowa zakłada się na szyję użytkownika i daje mu możliwość sterowania za pomocą podbródka, ust lub języka do kontrolowania wózka elektrycznego. Pozycja montażowa nie jest zależna od pozycji użytkownika w stosunku do wózka, gdy jest on zamontowany na użytkowniku, ale raczej porusza się wraz z użytkownikiem. System wyposażony jest w wygodną piankową osłonę karku, która sprawia, że ​​uprząż jest wygodna.

Uprząż podbródkowa jest dostępna w dwóch rozmiarach: standardowym o szerokości 152 mm i dużym o szerokości 203 mm. Uprząż podbródka jest łatwa do usunięcia w celu ułatwienia przesiadania.

Mechanicznie odchylane mocowanie sterowników podbródka

Mechanicznie odchylane mocowanie sterowników podbródka

Mechanicznie odchylane mocowanie sterowników podbródka Link-It pasuje do joysticków MicroPilot, VersaGuide lub Allround. Montuje się go z tyłu zagłówka. Ta konfiguracja zapewnia użytkownikowi kontrolę za pomocą podbródka lub ust bez koniecznosci używania uprzęży i ​​umożliwia łatwe przesadzanie użytkownika.

Umów się na pokaz MicroPilot już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a