{

Vigo Head Drive

Dyskretny, bezprzewodowy, proporcjonalny kontroler obsługiwany głową

Dyskretne, proporcjonalne sterowanie napędem i myszą za pomocą głowy.

Vigo to bezprzewodowy, proporcjonalny kontroler obsługiwany głową, które umożliwia sterowanie wózkami i innymi urządzeniami za pomocą subtelnych i intuicyjnych ruchów głowy. Dyskretna konstrukcja zestawu słuchawkowego nie ogranicza wzroku użytkownika i doskonale komponuje się z nowoczesnymi gadżetami technicznymi. Lekki zestaw słuchawkowy jest intuicyjny w obsłudze i można go łatwo dostosować do zakresu ruchów użytkownika. Producent, Now Technologies LTD, ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży i został założony, aby pomagać osobom niepełnosprawnym w prowadzeniu niezależnego życia.

Kontakt
SWITCH-IT Vigo Head Drive
 Wykorzystuje ruchy głowy

Wykorzystuje ruchy głowy

Vigo Head Control pozwala użytkownikom na wykorzystanie pełnego dostępnego im zakresu ruchów głowy (niezależnie od ograniczeń) do intuicyjnego prowadzenia wózka i sterowania komputerem. To tak proste, jak przechylenie głowy. Oprócz sterowania wózkiem, Vigo działa również jako bezprzewodowa mysz obsługiwana głową, umożliwiając użytkownikom połączenie się z dowolnym komputerem, smartfonem lub tabletem w celu grania w gry, pracy i spotkań towarzyskich. Dodatkowe funkcje obejmują zestaw słuchawkowy Bluetooth do rozmów telefonicznych, zatrzymania awaryjnego i algorytmy do wykrywania nietypowych zachowań podczas sterowania. To jedno urządzenie może pełnić wiele ról, czyniąc z niego rewolucję w dziedzinie technologii wspomagających.

Idealnie umiejscowiony

Idealnie umiejscowiony

Sterowanie przymocowane do zagłówka wózka wymaga, aby głowa użuykownika zawsze znajdowała się w obrębie zagłówka, aby móc nim skutecznie sterować. Ponieważ Vigo jest umieszczone na głowie, możliwość obsługi Vigo jest optymalna i utrzymana nawet podczas przesiadania. Zestaw słuchawkowy Vigo łączy się przez Bluetooth, więc nie ma żadnych przewodów, które mogłyby przeszkadzać.

Połączenie bezprzewodowe

Połączenie bezprzewodowe

Posiada lekki uchwyt o dyskretnym, eleganckim wyglądzie, który łączy się bezprzewodowo z urządzeniem sterującym. Żadne kable nie przeszkadzają. Dyskretna konstrukcja pozwala na lepszą interakcję społeczną podczas jazdy wózkiem elektrycznym. użytkownik ma niezakłócone pole widzenia, a przyjaciele mogą nawiązać kontakt wzrokowy i zobaczyć mimikę. Vigo to opcja dla użytkowników, którzy normalnie używaliby sterowników głowy, sip-n-puff, kontroli podbródka lub innych alternatywnych elementów sterujących napędem.

Spersonalizowane wrażenia z jazdy

Spersonalizowane wrażenia z jazdy

Dzięki aplikacjom komputerowym i mobilnym wrażenia z jazdy można łatwo spersonalizować w najdrobniejszych szczegółach. Każde sterowanie ruchem głowy można skonfigurować niezależnie, aby dostosować je do zakresu ruchu użytkownika. Urządzenie stale mierzy pozycję głowy kierowcy w przestrzeni, co czyni go idealnym rozwiązaniem w szerokim zakresie warunków. Dostosowania zakresu ruchów głowy można dokonać za pomocą suwaków w aplikacji, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem, które można dostosowywać do zmieniających się potrzeb w czasie.

Funkcje elektryczne siedziska

Funkcje elektryczne siedziska

Vigo nie tylko umożliwia napędowi łatwą zmianę pozycji, ale także utrzymuje pozycję zestawu słuchawkowego podczas przełączania między funkcjami obsługi siedzziska a jazdą. Podnoś, pochylaj i odchylaj się ruchem głowy — nie musisz sięgać do joysticka.

Co zawiera Vigo?

Co zawiera Vigo?

  1. Zestaw słuchawkowy Vigo
  2. Czujnik zagłówka
  3. Cubo (wyświetlacz cyfrowy)
  4. Link (interfejs do zamontowania w wózku)
  5. Klucz sprzętowy Bluetooth (połączenie z komputerem)
  6. Kabel do ładowania

Wsparcie

Dokumenty