SIEDZISKA, FOTELIKI / Leckey / Pionizatory / Leckey Mygo Stander

Leckey Mygo StanderStander

Wyróżnij się z tłumu dzięki temu modułowemu i regulowanemu pionizatorowi

Pionizator LECKEY Mygo to wszechstronne rozwiązanie do terapii w pozycji stojącej, które rośnie wraz z dzieckiem. Daje możliwość ustawienia ciała w pozycji pionowej i leżącej. 

Zaprojektowany w celu wzmocnienia rozwoju zarówno struktury kostnej, jak i mięśniowej dzieci o umiarkowanych i złożonych potrzebach w zakresie pozycjonowania, ten regulowany pod kątem pionizator można skonfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb w zakresie pozycjonowania oraz do zmieniających się celów terapii w miarę wzrostu dziecka i jego potrzeb.

Umów sie na pokaz
Pionizator LECKEY Mygo

Umów się na pokaz Leckey Mygo Stander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:Rozmiar 1: 50 kg / Rozmiar 2: 60 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.