SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Totstander

Leckey TotstanderStander

Pionizator statyczny w postawie stojącej dla bardzo małych dzieci

Totstander to prosty i sprawdzony pionizator dla bardzo małych dzieci. Jest bardzo łatwy do dostosowania bez użycia narzędzi i  do przenoszenia. Dzięki Totstanderowi Twoje dziecko będzie bezpieczne!

Umów sie na pokaz
Leckey Totstander - pionizator statyczny
Dla bardzo małych dzieci

Dla bardzo małych dzieci

Totstander to prosty i łatwy w użyciu pionizator, który może być używany przez terapeutów do oceny zdolności dzieci do stania.

Ten pionizator dla dzieci promuje aktywne stanie, ruch i zmianę ciężaru ciała zgodnie z możliwościami dziecka.

Umów się na pokaz Leckey Totstander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:25 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.