SKUTERY / STERLING / Skutery inwalidzkie / STERLING Elite² Mini

STERLING Elite² MiniSkuter 3-kołowy

Wyjątkowo wąski i wygodny Elite² Mini jest zawsze gotowy.

Dzięki wyjątkowo wąskiej podstawie o szerokości 610 mm i imponującemu promieniowi skrętu 2460 mm z łatwością manewrujesz w różnych obszarach. Wyposażony w ergonomiczne elementy sterujące, aby utrzymać prawidłową postawę i poprawić wrażenia. Przy niezawodnej i stałej prędkości 10 km/h Elite² Mini jest idealnym skuterem do codziennych podróży.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
Skuter STERLING Elite 2 Mini
Bardzo wąska podstawa dla większej zwrotności.

Bardzo wąska podstawa dla większej zwrotności.

Dzięki ultra wąskiej podstawie o szerokości 610 mm, Elite² Mini może pomóc w poruszaniu się po różnych ciasnych przestrzeniach. Do takich przestrzeni należą windy i alejki w centrum handlowym.

Ergonomicznie zaprojektowane elementy sterujące.

Ergonomicznie zaprojektowane elementy sterujące.

Dla osób o ograniczonej zręczności rąk system sterowania wig-wag sprawia, że ​​obracanie jest tak proste, jak użycie kciuka i palca. Z kierownicą z regulacją kąta, aby zapewnić komfort i promować dobrą postawę podczas jazdy.

Tylne zawieszenie hydrauliczne.

Tylne zawieszenie hydrauliczne.

Płynność i solidność są ważne dla skutera. Hydrauliczne tylne zawieszenie Elite² Mini pozwala zachować stabilność i komfort podczas jazdy po brukowanych ulicach i nierównych ścieżkach.

Wszechstronna funkcjonalność siedzenia.

Wszechstronna funkcjonalność siedzenia.

Dostosuj kąt oparcia, podłokietniki i podparcie odcinka lędźwiowego swojego Elite² Mini, aby znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Czy jesteś osobą, która potrzebuje bezproblemowego przesiadania na skuter? Mechanizm przesuwania i obracania pozwoli Ci to zrobić z łatwością.

Umów się na pokaz STERLING Elite² Mini już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:610mm (61cm)
Całkowita długość:1270mm (127cm)
Wysokość siedziska:430mm - 510mm (43cm - 51cm)
Promień skrętu:2460mm (246cm)
Castor Wheel:10.5"
Drive Wheel:10.5"
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:38.8km (obliczone w warunkach testowych)
Wybór predkosci:6.2mph
Akumulatory:40/60Ah
Maksymalny kat podjazdu:9º at 136kg
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Całkowita waga:110kg (wraz z akumulatorami)
Maksymalna waga użytkownika:136kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.