{

STERLING Elite² XSSkuter 3-kołowy

Zaprojektowany z myślą o niezawodności i bezpieczeństwie na drodze

Zaprojektowany z myślą o niezawodności i bezpieczeństwie na drodze

Skuter Sterling Elite² XS jest następcą znakomitego modelu Elite XS. Niezawodność i bezpieczeństwo są w genach nowego Sterling Elite² XS.

Dzięki intuicyjnemu, ergonomicznemu sterowaniu wig-wag, Sterling Elite² XS wyznacza nowy standard sterowania napędem skutera mobilnego. Informacje o Twojej podróży - dystans podróży, całkowity dystans i odczyt prędkości są łatwo wyświetlane na podświetlanym wyświetlaczu LCD.

Elite2 XS został zaprojektowany z myślą o komforcie dzięki unikalnemu regulowanemu tylnemu zawieszeniu. To w połączeniu z regulowanym siedzeniem, sterownicą z amortyzatorem gazowym i kierownicą typu delta oznacza, że ​​zawsze można znaleźć wygodną pozycję do jazdy

Poproś o broszurę OPCJE I CENY
Łatwy w prowadzeniu

Innowacyjne skutery rodzinne

Łatwy w prowadzeniu

Skuter Elite² XS jest łatwy w prowadzeniu, przystępny cenowo i przyjazny dla środowiska. Twój idealny towarzysz podróży z maksymalną prędkością 13 km/h, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu.

Moc i prędkość na zewnątrz

Moc i prędkość na zewnątrz

Skuter Elite² XS jest idealnym towarzyszem bezpiecznej i wygodnej jazdy. Duże 13" przednie koła oraz amortyzowane zawieszenie zarówno przedniego, jak i tylnego koła, zapewnia wygodną jazdę w każdym terenie. Długie dystanse można wygodnie pokonywać dzięki dużym akumulatorom o pojemności 60 Ah i prędkości maksymalnej do 13 km/h.

Duże ergonomiczne uchwyty

Duże ergonomiczne uchwyty

Skuter Elite² XS ma ergonomicznie zaprojektowane uchwyty i intuicyjną, ergonomiczną kontrolę wig-wag, obsługiwaną palcem i kciukiem. Kierownica jest regulowana pod kątem, aby zapewnić wygodę i dobrą postawę podczas jazdy.

Komfort w każdej podróży

Komfort w każdej podróży

Skuter Elite² XS został zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się komfortową podróżą. Obrotowe siedzisko o 360° można regulować zarówno pod względem wysokości, jak i głębokości. Wygodny podłokietnik można odchylić do tyłu, aby ułatwić przesiadanie, a także można go łatwo regulować pod kątem, aby uzyskać optymalną pozycję.

Maksymalne bezpieczeństwo na drodze

Maksymalne bezpieczeństwo na drodze

Aby zapewnić widoczność na drodze, skuter Elite² XS jest wyposażony w przednie i tylne, kierunkowskazy i światła Stop LED. Standardowo jest również wyposażony w błotniki, hamulec ręczny, koła zapobiegające przewróceniu i tylny zderzak. Wszystko w solidnej konstrukcji, zatwierdzonej dla użytkowników o wadze do 175 kg i zatwierdzonej w testach zderzeniowych.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Wersja:3-kołowy
Całkowita szerokość:670mm (67cm)
Całkowita długość:1390mm (139cm)
Wysokość siedziska:440mm - 540mm (44cm - 54cm)
Promień skrętu:1400mm (140cm)
Castor Wheel:13”
Drive Wheel:13”
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:44km (obliczone w warunkach testowych)
Wybór predkosci:8mph
Akumulatory:60Ah
Maksymalny kat podjazdu:15º at 175kg
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Całkowita waga:132 kg (wraz z akumulatorami)
Maksymalna waga użytkownika:175kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.