{

Firefly GoTo

Lekki, przenośny fotelik wspierający postawę dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, w wieku 1-8 lat.

Fotelik wspomagający postawę

GoTo Seat to lekki, przenośny fotelik wspierający postawę dla dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Jest to bezpieczne, wspierające siedzenie wielofunkcyjne, idealne do domu lub w podróży, które zapewnia dodatkowe wsparcie postawy górnej części ciała dzieciom.

Rodziny na całym świecie używają swoich fotelików GoTo na wózkach sklepowych, huśtawkach i krzesłach restauracyjnych. Fotelik GoTo ułatwia codzienne zadania i angażuje malucha.

Poproś o broszurę
Firefly GoTo by Leckey
GoTo ze stojakiem Floorsitter

GoTo ze stojakiem Floorsitter

Dzięki stojakowi GoTo można położyć na podłodze i rozłożyć w 26 pozycjach.

Floorsitter może być również używany z Splashy.

 Poduszka odciążająca

Poduszka odciążająca

Poduszka GoTo została zaprojektowana, aby zapewnić Twojemu dziecku odciążenie, wygodę, wsparcie postawy i stabilność miednicy. Pianka zapamiętująca kształt poprawia rozkład ciężaru dziecka, czyniąc go bardziej komfortowym, dzięki czemu może bawić się jeszcze dłużej.

Plecak Maxi

Plecak Maxi

Super lekki plecak Maxi zaprojektowany specjalnie do przenoszenia GoTo lub Splashy łatwiej niż kiedykolwiek!

Stojak do GoTo i Splashy

Stojak do GoTo i Splashy

Nowy i ulepszony stojak (Floorsitter) ma 26 pozycji pochylenia. Jest idealny do znalezienia dokładnego poziomu wsparcia, jakiego potrzebuje Twój maluch podczas zabawy lub drzemki.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie