Firefly Splashy

Przenośne siedzisko do kąpieli

Splashy to przenośne siedzisko do kąpieli dla dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Sprawia, że ​​ich kąpiel jest świetną zabawą i dużo łatwiejsza dla dorosłych. Możesz nawet zabrać go na zewnątrz na "brudne" zabawy, na plażę lub na następną wycieczkę do domu babci.

Jest naprawdę kompaktowe i dobrze leży w wannie, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca i mniej wody, a lekkie, odłączane części ułatwiają czyszczenie. Po prostu szybko spłucz i jest gotowy na następną kąpiel, weekend, wycieczkę na plażę lub gdziekolwiek zdecydujesz się udać.

Kontakt
Firefly Splashy by Leckey
 Jak korzystać ze Splashy

Jak korzystać ze Splashy

Funkcjonalny stojak

Funkcjonalny stojak

26 opcji pochylenia Splashy oznacza, że ​​nawet dzieci z ograniczoną kontrolą głowy lub zdolnością siedzenia mogą korzystać ze Splashy. Wybierz ustawienie oparcia, które odpowiada aktywności Twojego dziecka - szybko i łatwo dostosujesz pozycje do relaksu lub mycia.

 Bezpieczny i  wygodny

Bezpieczny i wygodny

Ciepłe w dotyku, szybkoschnące pokrycie z pianki Splashy jest miękkie, niezależnie od tego, czy jest mokre, czy suche. Wyprofilowany kształt zapewnia wygodną i wspierającą pozycję siedzącą. Możesz nawet wybrać jedną z 3 fajnych kombinacji kolorystycznych.

 Niezliczone możliwości

Niezliczone możliwości

Splashy nadaje się nie tylko do kąpieli lub pod prysznic, ale może być używany na plaży, w basenie dla dzieci lub podczas zabaw.

Stojak do GoTo i Splashy

Stojak do GoTo i Splashy

Nowy i ulepszony stojak (Floorsitter) ma 26 pozycji pochylenia. Jest idealny do znalezienia dokładnego poziomu wsparcia, jakiego potrzebuje Twój maluch podczas zabawy lub drzemki.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:30kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie