{

Firefly WeGo

Przenośny i lekki składany wózek dla dzieci o wadze do 30 kg ze specjalnymi potrzebami

Przenośny i lekki składany wózek dla dzieci o wadze do 30 kg ze specjalnymi potrzebami.

WeGo to wózek zaprojektowany do użytku razem z siedziskiem GoTo.

Regulowane siedzisko GoTo można łatwo przymocować, aby dzieci mogły wygodnie siedzieć w wózku, gdy wybierają się na przejażdżkę.

Poproś o broszurę
Firefly WeGo by Leckey
W połączeniu z siedziskiem GoTo

W połączeniu z siedziskiem GoTo

Wkładanie i wyjmowanie siedziska GoTo z WeGo jest naprawdę łatwe. Po prostu włóż, przymocuj klipsy i gotowe. Nie potrzebujesz wsparcia posturalnego? To też jest w porządku. Bez siedziska GoTo, WeGo nadal obsługuje dzieci z problemami z poruszaniem się do 30 kg, a to znacznie więcej niż większość wózków dziecięcych.

 Lekki i przenośny

Lekki i przenośny

Jest lekki jak typowy wózek spacerowy. Firefly WeGo to lekki wózek spacerowy, który jest w pełni składany i ułatwia podróżowanie i codzienne czynności.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie