{

JAY Fit 2UOparcie

Wypróbuj, Zmień I Przekonfiguruj.

Wypróbuj, Zmień I Przekonfiguruj. Dla osób, które wymagają bardziej złożonego rozwiązania do prawidłowego siedzenia.

Dla osób, które wymagają bardziej złożonego rozwiązania do prawidłowego siedzenia, gdy gotowe oparcie nie może pomieścić ortopedycznych asymetrii danej osoby lub gdy formowane oparcie nie nadąża za zmianami. W połączeniu z poduszką JAY GS stanowi doskonałe rozwiązanie dla rosnących i zmieniających się potrzeb – idealne dla użytkowników pediatrycznych.

Umów sie na pokaz
Crash Tested
Wkładki wyrównujące JAY

Wkładki wyrównujące JAY

Blokujące się wkładki JAY i wbudowana regulacja w tylnej części płyty ułatwiają tworzenie spersonalizowanych konturów dopasowanych do konkretnych potrzeb klienta, z możliwością dostosowania do zmieniających się potrzeb. Wkładki ryglujące można układać w stosy o grubości od 2 do 5 warstw lub od 25 mm do 65 mm. Są proste, szybkie w wymianie i bardziej wspierające niż typowa miękka pianka.

Obrotowe, odchylane peloty boczne JAY

Obrotowe, odchylane peloty boczne JAY

Obrotowe, odchylane peloty boczne JAY dodają trzecią płaszczyznę regulacji, umożliwiając ustawienie bocznej części pod kątem, aby dopasować ją do kształtu i pozycji tułowia w przypadku najbardziej złożonej skoliozy. Boczne poduszki obracają się, aby dostosować się do kątów konturu i precyzyjnego wyrównania. Można je umieścić dokładnie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie, a w razie potrzeby nawet dwie można umieścić po jednej stronie.

Regulowana wysokość i szerokość

Regulowana wysokość i szerokość

Można wykonać pięć centymetrów niezależnej regulacji wysokości i szerokości, aby poradzić sobie ze zmieniającymi się postawami i rosnącymi klientami. Zestawy do wzrostu wysokości i szerokości są dostępne osobno i zawierają dodatkowe wkładki wyrównujące, aby dokonać regulacji w terenie. Dwie proste śruby na panelu regulacji wysokości pozwalają na podwyższenie panelu w pionie, a zapinana na zamek kieszeń na zewnętrznej osłonie mieści dodatkowe wkładki wyrównujące. Trzy łatwo dostępne śruby na skrzydle regulacyjnym umożliwiają wsuwanie i wysuwanie go na odpowiednią szerokość. Dodatkowe wkładki wyrównujące można umieścić w kieszeniach zapinanych na zamek po lewej i prawej stronie pokrowca wewnętrznego, aby uzyskać spersonalizowane dopasowanie, które można regulować w miarę zmian klienta.

System podwójnego pokrowca

System podwójnego pokrowca

Zewnętrzny elastyczny pokrowiec można łatwo zdjąć do czyszczenia, jednocześnie utrzymując wewnętrzny pokrowiec na swoim miejscu. Warstwa Dartex® pokrowca wewnętrznego chroni części piankowe przed wilgocią.

Zagłówki WHITMYER

Zagłówki WHITMYER

Dodanie zagłówka Whitmyer do oparcia JAY FIT 2U zapewnia kompletne rozwiązanie do pozycjonowania odcinka szyjnego kręgosłupa i głowy - od najbardziej podstawowych potrzeb do najbardziej złożonych.

Zagłówek Whitmyer zapewnia podparcie głowy i szyi uzytkownikom na wózkach z odchylaniem w przestrzeni oraz tym, którzy potrzebują dodatkowego podparcia, aby utrzymać głowę w pozycji pionowej. Dostępny jest szeroki zakres ustawień i opcji pozycjonowania, a wszystkie mocowania zaprojektowano tak, aby były trwałe i regulowalne.

Przednie podparcie tułowia JAY

Przednie podparcie tułowia JAY

Doskonałe wsparcie tułowia zostało zaprojektowane z myślą o poprawie ogólnej funkcji, aby zachęcić do wyprostowanej postawy i wspierać tułów w celu poprawy funkcji oddechowych, ułożenia głowy i kontroli kończyn górnych.

Poduszka JAY GS - Idealne dopasowanie

Poduszka JAY GS - Idealne dopasowanie

Poduszka JAY GS zawiera bardzo trwałą, stabilną podstawę piankową i sprawdzoną technologię wkładów żelowych JAY z wyjątkową zdolnością do rośnięcia wraz z użytkownikiem przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego wsparcia, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem dla dorastających dzieci i młodzieży.

Połączenie oparcia JAY FIT 2U z poduszką JAY GS jest wysoce zalecane jako idealne rozwiązanie do siedzenia dla dzieci i młodzieży. Te dwa produkty JAY razem stanowią doskonałą opcję dla pacjentów pediatrycznych, którzy wymagają bardziej złożonego siedziska.

Uniwersalny osprzęt

Uniwersalny osprzęt

JAY FIT 2U wykorzystuje opatentowany osprzęt JAY J3, system czteropunktowy (FP). Opatentowany osprzęt z automatyczną blokadą, bezpiecznie blokuje się na swoim miejscu  – nie jest potrzebny żaden dodatkowy krok. Dźwignie zwalniania umożliwiają szybkie zdejmowanie oparcia.

Wheelchair Wheelchair Frame

Opcje koloru tylnej płyty

Spersonalizuj tylną płytę, aby pasowała do Twojego wózka lub wyraź swoją kreatywność.

 • Czarny Opal
 • Żółty
 • Farba w kolorze tytanu
 • Pomarańczowy Wschód Słońca
 • Srebrny Błyszczący
 • Piwo korzenne
 • Mauve Różowy
 • Matte Purple
 • Matowy Evergreen
 • Matowy Electric Niebieski
 • Matowy Czarny Cherry
 • Matowy Czarny
 • Hot Sparkle Różowy
 • Zielone Jabłuszko
 • Glow
 • Evergreen
 • Electric Niebieskil
 • Candy Czerwony
 • Candy Fioletowy
 • Candy Niebieski
 • Niebieski Opal
 • Czarny Cherry
 • Złoty Aztec

Ze względu na ograniczenia ekranów odwzorowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru lakieru lub materiału tapicerki.

Umów się na pokaz JAY Fit 2U już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:250mm / 300mm / 350mm / 400mm / 450mm / 500mm (25cm / 30 cm / 35cm / 40cm / 45cm / 50cm)
Całkowita wysokość:300mm / 350mm / 400mm / 450mm / 500mm / 550mm (30 cm / 35cm / 40cm / 45cm / 50cm / 55cm)
Waga
Całkowita waga:3,5 kg (zawiera osprzęt do oparcia 300mm x 350mm)
Maksymalna waga użytkownika:75 kg (szerokość 350mm), 136 kg (szerokość 400mm)
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Stretch

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.