{

JAY J3 CarbonOparcie

J3 Carbon – wsparcie potrzebne aktywnym

J3 Carbon – wsparcie potrzebne aktywnym

Oparcie J3 Carbon zapewnia niezwykłą stabilność i komfort. Dzięki właściwemu podparciu miednicy, gwarantuje stabilizację górnej części tułowia i utrzymanie optymalnej krzywizny kręgosłupa. Poprawia to stabilność potrzebną w aktywnym życiu, zmniejsza ból pleców i zapewnia komfort.

Szybkie i proste zdejmowanie

Opcjonalny mechanizm szybkiego zdejmowania umożliwia proste i szybkie zdjęcie oparcia – to doskonałe rozwiązanie dla składanych wózków inwalidzkich.

Do wszystkich typów wózków

Bez względu na to, czy stosowana jest rama sztywna czy składana, oparcie J3 Carbon to właściwy wybór. Zarówno wersja mocowana na stałe, jak i ta umożliwiająca szybki demontaż pasują do wszystkich typów wózków.

 

Umów sie na pokaz
JAY J3 Carbon oparcie
Lekkie i stylowe oparcie

Lekkie i stylowe oparcie

Włókno węglowe jest niezwykle lekkie i wytrzymałe, dlatego też jest doskonałym materiałem na oparcia. Przy takiej samej trwałości jak w przypadku oparć aluminiowych (ale o 60% niższym ciężarze) oparcie J3 Carbon zmniejsza ciężar wózka, jaki użytkownik musi przemieszczać każdego dnia.

Oparcia J3 Carbon imponują unikalnym, pięknym wykończeniem. Aktywną, prostą konstrukcję połączono z eleganckim wyglądem – to musi robić wrażenie!

Wybierz swoje oparcie!

Wybierz swoje oparcie!

Różne potrzeby wymagają odpowiednich rozwiązań. Cztery wysokości oparć (od 17 do 38 cm) skupiają się na aktywnych użytkownikach o niskich i umiarkowanych wymogach w zakresie tylnego podparcia tułowia. Głębokość konturu 5 cm oferuje także łagodne podparcie boczne.
Aktywny kontur
Łagodne podparcie boczne przy konturze o głębokości 5 cm.

Dwa różne systemy mocowania dla wózków składanych i sztywnych

Dwa różne systemy mocowania dla wózków składanych i sztywnych

Oparcie J3 Carbon dostępne jest z dwoma systemami mocowania. System stały zapewnia użytkownikom sztywnych wózków inwalidzkich mocowanie zoptymalizowane pod kątem ciężaru. Tymczasem system szybkiego zdejmowania umożliwia proste zdjęcie oparcia, co jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wózków składanych. Bez względu na wybór, oba systemy to łatwe w obsłudze 2-punktowe systemy mocowania i oba oferują takie same opcje regulacji kąta odchylenia, głębokości, wysokości i szerokości.

System szybkiego zdejmowania - idealny dla wózków składanych
System mocowania stałego - rozwiązanie o minimalnym ciężarze

 

Praktyczna i stylowa torba

Praktyczna i stylowa torba

Dzięki nowej torbie użytkownik może przechowywać przedmioty, które łatwo zawieruszyć. Torba nie tylko umożliwia schowanie wszystkich wartościowych przedmiotów w jednym miejscu, ale także zakrywa przerwę między oparciem i poduszką.

Umów się na pokaz JAY J3 Carbon już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:32 / 36 / 41 / 46 cm
Całkowita wysokość:17 / 24 / 30/ 38 cm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:125 kg
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Mikroklimatyczny
Kontur:5 cm

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie