JAY ZIPOparcie

Lekkie, wszechstronne i przeznaczone dla dzieci

JAY® Zip ™ to lekkie, antybakteryjne i regulowane oparcie, zaprojektowane tak, aby zapewnić tylna i boczną stabilizację klatki piersiowej dla aktywnych dzieci!

Umów sie na pokaz
Crash Tested JAY Zip oparcie do wózków dziecięcych
Wzornictwo stworzone z myślą o dzieciach

Wzornictwo stworzone z myślą o dzieciach

Szerokość i wysokość tylnych tylnych kieszeni są określane specjalnie dla dzieci w wieku od 2 do 15 lat. Kształty konturów różnią się wielkością, mając na celu dostosowanie unikalnych kształtów klientów do każdej szerokości. Dodatkowa, miękka pianka Zip zapewnia lepsze osadzenie dziecka w oparciu.

Oparcie idealnie dopasowane do użytkownika

Oparcie idealnie dopasowane do użytkownika

Oparcie Jay Zip zaprojektowano z wykorzystaniem danych antropometrycznych, dzięki czemu jego rozmiar odpowiada wyjątkowym potrzebom pacjentów pediatrycznych. Jest to niezwykle lekkie oparcie, wyposażone w technologie X-static™ i Aquaguard™, a także regulowany osprzęt umożliwiający jednostopniowe zwolnienie, dzięki czemu można z niego korzystać w wielu miejscach, przy różnych pozycjach użytkownika.

Umów się na pokaz JAY ZIP już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:8 - 14" (205mm - 355mm) / 8 - 14" (20.5cm - 35.5 cm)
Całkowita wysokość:Krótkie: 6" Średnie: 8" Wysokie: 10" Bardzo wysokie: 12" (15 / 20 / 25 / 30 cm)
Waga
Maksymalna waga użytkownika:75 kg
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Ionic+™ stretch ze srebrną nitką
Kontur:1 - 2.5" (25mm -65mm) / 1 - 2.5" (2.5cm -6.5 cm)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.